Singapore KrisFlyer

Bizden araç kiralayarak daha fazla mil kazanın.

Singapore KrisFlyer

Europcar KrisFlyer üyelerine mil kazanmaları için büyük olanaklar ve seyahatleri esnasında üst kalite araç kiralama hizmetli almaları için Singapur Havayollarına katıldı. Şimdi rezervasyon yaptırım ve mil kazanın.

Tatil kiralamaları için, Krisflyer üyeleri Europcar ile kiralama balına 500 mil kazanmaktadırlar. Şirket anlaşmalı oranlar için, KrisFlyer üyeleri kiralama başına 300 kazanmaktadırlar. KrisFlyer Singapur havayollarının sık uçuş programıdır.KrisFlyer üyeliği, yolcular Singapur Havayolları, SilkAir ve ortak havayolları ile uçtuklarında veya birçok dünya sınıfı ortaklarının hizmetlerinden yararlandıklarında KrisFlyer mili kazanma şansını elde ederler.

Neden Europcarı seçmeliyim?

  • Sadece yeni kiralama araçları
  • Gizli ücretler yok
  • 24 saat yol yardım
  • Büyük havaalanlarında 7/24 servis
  • Uçuşunuz Rötar mı yaptı? Sizi bekleyeceğiz

Koşullar

  • Sürücünün adının olduğu geçerli SkyMiles kartı, hediye millerin yüklenmesi için araç kiralama istasyonlarında gösterilmelidir.Tur operatör oranları, aracı oranları, Europcar personeli ve ortak şirket personeli oranları,orta ve uzun dönemli kiralamalar(25 günden uzun olanlar),kamyon kiralaması, ücretsiz veya ihale kiralamaları,anlaşmaya varılmış oranlar haricinde tüm oranlar makuldür.Araç değişikliği ve şoförlü sürüş hizmetleri mil kazanmak için uygun değildir. Miller US ve Kanada’daki mevcut ortağımız ile kabul edilmeyen kiralamalarda yatırılmayacaktır. (Tabi ki US’den gelen rezervasyonlar ağın geri kalan yerlerinde uygundur.Millerinizin hesaba geçmesi için 6-8 hafta gereklidir.
 
Kiralama başına500 mile kadar.