Kapat

Bize Ulaşın

Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya büyükşehirlerinin yanı sıra Türkiye’de birçok ilde ve Dünya’nın birçok ülkesinde sizlere aktif bir şekilde hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Müşterilerimizin taleplerinin yoğun olduğu noktalar olan havalimanlarında geniş ağımızla ve ayrıcalıklı hizmetlerimizle araç kiralama ihtiyacınızı karşılıyoruz. Siz de dilerseniz uçağınızla seyahat ettikten hemen sonra ihtiyacınız olan aracı Europcar’dan kiralayabilir, yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.

Europcar

  • E-5 Yanyol Pamukkale Sokak Soğanlık, Kartal-İstanbul
  • 0(850) 377 0 377

Bize Yazın

Bize bildirmek istediğiniz konuları aşağıdaki formu doldurarak gönderebilirsiniz.

Lütfen robot olmadığınızı kanıtlayın

Bize Ulaşın: 0850 377 0 377


Aynı Akıllı Uygulama. Daha Hareketlilik..
Şimdi iPhone, iPad ve Android için Europcar mobil uygulamasını indirin! Daha fazla bilgi
Araç Kiralamada Yeni Dönem Europcar ile Başlıyor!
Araç kiralamada artık uzun prosedürler, sınırlı sayıda seçenek, gizli ücret ve sınırlı hizmet ağıyla vedalaşmanın vakti geldi!

Bundan böyle rent a car hizmetlerinden faydalanmak için firma araştırması ve fiyat kıyaslaması yapmaya gerek duymayacaksınız. İş,gezi ya da tatil amacıyla araç kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda önceliğiniz Europcar olacak.

Ankara,İstanbul ve İzmir gibi metropol kentlerin yanı sıra Türkiye’nin pek çok kentinde ve dünyanın pek çok ülkesinde aktif bir tempo ile sizlere hizmet sunmaktayız. Havaalanı lokasyonlarında da hizmet ağımız mevcut. Uçak seyahatlerinizin hemen ardından araba kiralama hizmeti kapsamında seçtiğiniz aracı havaalanında teslim alabilir ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.

Günlük, Aylık ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetleri | Yurt İçi ve Yurt Dışı Araç Kiralama Hizmetleri | Rent a car | Kiralık araç | Ucuz Kiralık Araç | İstanbul Rent a car

Avrupa’nın Lider Araç Kiralama Markası

2016 TripAdvisor Seyahat Seçimi