. Şoförlü Kiralama Kurumsal Portal

Fransa'ya Hoşgeldin!

Özel fırsatlarla Fransa'nın keyfini çıkar

2 günHediye*

Fransa'ya Hoşgeldin!

Aracını 7 günlüğüne kirala, sadece 5 gününü öde. Şimdi planını yap ve Fransa'yı keşfederek bu özel teklifin tadını çıkar. Eğer Paris'in muhteşem anıtlarını, Lorie Vadisi kalelerini ya da denize kıyısı olan şehirlerini ziyaret etmek istiyorsan, tam da aradığın fırsat burada.

Promosyonu elde edebilmek için, 7 günlüğüne rezervasyon yap ve 2 gün indirim fırsatını yakala.

Müşteriler Neden Europcar'ı Seçer

Koşullar

Rezervasyon Ekibimizi Arayın: 0850 377 0 377

Europcar Mobility Group
Bilgilendirme

Aynı Akıllı Uygulama. Daha Hareketlilik.

Şimdi iPhone, iPad ve Android için Europcar mobil uygulamasını indirin!

Daha fazla Bilgi

Araç Kiralamada Yeni Dönem Europcar ile Başlıyor!

Araç kiralamada artık uzun prosedürler, sınırlı sayıda seçenek, gizli ücret ve sınırlı hizmet ağıyla vedalaşmanın vakti geldi!

Bundan böyle rent a car hizmetlerinden faydalanmak için firma araştırması ve fiyat kıyaslaması yapmaya gerek duymayacaksınız. İş,gezi ya da tatil amacıyla araç kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda önceliğiniz Europcar olacak.

Ankara,İstanbul ve İzmir gibi metropol kentlerin yanı sıra Türkiye’nin pek çok kentinde ve dünyanın pek çok ülkesinde aktif bir tempo ile sizlere hizmet sunmaktayız. Havaalanı lokasyonlarında da hizmet ağımız mevcut. Uçak seyahatlerinizin hemen ardından araba kiralama hizmeti kapsamında seçtiğiniz aracı havaalanında teslim alabilir ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.

Günlük, Aylık ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetleri | Yurt İçi ve Yurt Dışı Araç Kiralama Hizmetleri | Rent a car | Kiralık araç | Ucuz Kiralık Araç | İstanbul Rent a car