Mısır'ın süper yaz anlaşması

Kiralamanızda %15'e varan indirimden yararlanın!

%10İndirim*

Mısır'ın süper yaz anlaşması

Bu yaz Europcar ile Mısırda keşfedilecek çok yer var.

Bu yaz güzel Mısır'ı ziyaret.Mükemmel havası ve teklifleriyle keyif al. Önceden tatilini ayarla ve önceden ayarladığın rezervasyonundan Kahire ve İskenderiye çevresinde %10 indirim kazan.

Aracınızı kiralamak için elinizi çabuk tutun. Son gün 10 Mayıs 2019.
Çağrı merkezini arayıp rezervasyon yaptığınızda ise ekstra %5 indirim kazanın.
İletişim: 19348, +2 010 65003000 ve +2 010 28042303

Müşteriler neden Europcarı seçer

Koşullar

Rezervasyon ekibimizi arayınız: 0850 377 0 377

Europcar Mobility Group
Bilgilendirme

Aynı akıllı uygulama. Daha hareketlilik.

Şimdi iPhone, iPad ve Android için Europcar mobil uygulamasını indirin!

Daha fazlar bilgi

Araç Kiralamada Yeni Dönem Europcar ile Başlıyor!

Araç kiralamada artık uzun prosedürler, sınırlı sayıda seçenek, gizli ücret ve sınırlı hizmet ağıyla vedalaşmanın vakti geldi!

Bundan böyle rent a car hizmetlerinden faydalanmak için firma araştırması ve fiyat kıyaslaması yapmaya gerek duymayacaksınız. İş,gezi ya da tatil amacıyla araç kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda önceliğiniz Europcar olacak.

Ankara,İstanbul ve İzmir gibi metropol kentlerin yanı sıra Türkiye’nin pek çok kentinde ve dünyanın pek çok ülkesinde aktif bir tempo ile sizlere hizmet sunmaktayız. Havaalanı lokasyonlarında da hizmet ağımız mevcut. Uçak seyahatlerinizin hemen ardından araba kiralama hizmeti kapsamında seçtiğiniz aracı havaalanında teslim alabilir ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.

Günlük, Aylık ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetleri | Yurt İçi ve Yurt Dışı Araç Kiralama Hizmetleri | Rent a car | Kiralık araç | Ucuz Kiralık Araç | İstanbul Rent a car