GelişmişArama

Türkiye'deki fırsatlardan istifade edin.

 

Erken Bayram Fırsatı

 

Araç kiralama işlemleriniz için 12-31 Temmuz tarihleri arasında erken rezervasyon yaptırın, Kurban Bayramı boyunca geçerli indirimleri kaçırmayın!

Merter Ofisi Açıldı

 

Türkiye’nin her yerine hizmet verme politikamızla ofislerimize bir yenisini daha ekledik. Merter’de açılan ofisimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya devam edeceğiz. Siz de hemen araç kiralamak için web sitemizden rezervasyon yaptırabilir, ofisimizi ziyaret edebilir veya 0212 677 65 15’i arayabilirsiniz.

Türk Telekom Çalışanlarına Özel

 

Türk Telekom çalışanları için araç kiralamada geçerli tanımladığımız indirimler başladı! Araç kiralama işlemlerinizde size özel ayrıcalıklardan yararlanmak için web sitemizden rezervasyon yaptırabilir, ofislerimizi ziyaret edebilir veya çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

TUSAŞ'A ÖZEL

 

Türk Havacılık Uzay Sanayii çalışanlarına özel tanımladığımız indirimlerden yararlanmak için hemen aracınızı kiralayın!

TİCARİ ARAÇ KİRALAMASI

 

• Sadece İstanbul için geçerlidir.
• Kiralama yapacak şirketlerin gerekli evraklara sahip olması gereklidir
• Rezervasyon ve bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. (02164270427)

MÖVENPICK FIRSATI

 

Mövenpick Hotel’leriyle yaptığımız iş birliği kapsamında; Mövenpick Hotel Ankara, Mövenpick Hotel İzmir, Mövenpick Hotel İstanbul ve Mövenpick Hotel Goldenhorn çalışanlarına Europcar’dan çok özel indirimler…
Rezervasyonunuzu ofislerimizi ziyaret ederek, web sitemizden ya da çağrı merkezimizi arayarak oluşturabilirsiniz.

F.K.M Öğrencilerine Özel

 

Fransız Kültür Merkezi ile yapmış olduğumuz iş birliği kapsamında; Fransız Kültür Merkezi öğrencilerine özel ayrıcalıklar tanımladık! Siz de hemen aracınızı Europcar’dan kiralayın, size özel fırsatlardan yararlanın

TARİHİ FIRSAT

 

Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü çalışanlarına araç kiralamada geçerli özel indirimler tanımladık!
Rezervasyonunuzu ofislerimizi ziyaret ederek, web sitemizden ya da çağrı merkezimizi arayarak oluşturabilirsiniz.

CIVIC FIRSATI

 

Honda Civic Elegance, tüm ihtişamıyla artık Europcar’da!
Üstelik ailemize yeni katılmasına özel 295 TL kiralama fırsatıyla!
Siz de hemen Honda Civic Elegance'ı web sitemizden veya ofislerimizi ziyaret ederek kiralayabilir, dilerseniz çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

1 gün Hediye

 1 Gün Hediye

Sadece ziyaret etme, deneyimle!
Şimdi Aracını Kirala

Rezervasyon ekibimizi arayınız: 0850 377 0 377

Europcar Mobility Group
Bilgilendirme

Aynı akıllı uygulama. Daha hareketlilik.

Şimdi iPhone, iPad ve Android için Europcar mobil uygulamasını indirin!

Daha fazlar bilgi

Araç Kiralamada Yeni Dönem Europcar ile Başlıyor!

Araç kiralamada artık uzun prosedürler, sınırlı sayıda seçenek, gizli ücret ve sınırlı hizmet ağıyla vedalaşmanın vakti geldi!

Bundan böyle rent a car hizmetlerinden faydalanmak için firma araştırması ve fiyat kıyaslaması yapmaya gerek duymayacaksınız. İş,gezi ya da tatil amacıyla araç kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda önceliğiniz Europcar olacak.

Ankara,İstanbul ve İzmir gibi metropol kentlerin yanı sıra Türkiye’nin pek çok kentinde ve dünyanın pek çok ülkesinde aktif bir tempo ile sizlere hizmet sunmaktayız. Havaalanı lokasyonlarında da hizmet ağımız mevcut. Uçak seyahatlerinizin hemen ardından araba kiralama hizmeti kapsamında seçtiğiniz aracı havaalanında teslim alabilir ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.

Günlük, Aylık ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetleri | Yurt İçi ve Yurt Dışı Araç Kiralama Hizmetleri | Rent a car | Kiralık araç | Ucuz Kiralık Araç | İstanbul Rent a car