GelişmişArama

Türkiye'deki fırsatlardan istifade edin.

 

Summer Escape

 

2019 yazının gözde etkinliklerinden Summer Escape’te biz de yer alıyoruz!

Şoförlü Kiralama ve Transfer İşlemi

 

Artık Europcar’dan aracınızı şoförlü olarak kiralayabilir, dilerseniz havaalanına veya havaalanından istediğiniz bir noktaya transfer hizmeti alabilirsiniz!
Hemen şimdi transfervesoforluarackiralama.europcar.com.tr. adresini ziyaret edin, şoförlü araç veya transfer hizmetlerimizden yararlanın.

Sayıştay’a Özel

 

Sayıştay çalışanlarına ve Sayder üyelerine özel tanımladığımız indirimlerden yararlanmak için hemen aracınızı kiralayın!

İspanya Büyükelçiliğine Özel

 

Special opportunity to Embassy of Spain at Europcar. Rent your car and take advantage of chance.

Rent ’n Connect

 

Rent ’n Connect firmasıyla yaptığımız iş ortaklığı sayesinde kiraladığınız araçlarda internet bağlantınız hiç kesilmeyecek.

Merter Ofisi Açıldı

 

Türkiye’nin her yerine hizmet verme politikamızla ofislerimize bir yenisini daha ekledik. Merter’de açılan ofisimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya devam edeceğiz. Siz de hemen araç kiralamak için web sitemizden rezervasyon yaptırabilir, ofisimizi ziyaret edebilir veya 0212 637 45 41’i arayabilirsiniz.

Türk Telekom Çalışanlarına Özel

 

Türk Telekom çalışanları için araç kiralamada geçerli tanımladığımız indirimler başladı! Araç kiralama işlemlerinizde size özel ayrıcalıklardan yararlanmak için web sitemizden rezervasyon yaptırabilir, ofislerimizi ziyaret edebilir veya çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tusaş'a Özel

 

Türk Havacılık Uzay Sanayii çalışanlarına özel tanımladığımız indirimlerden yararlanmak için hemen aracınızı kiralayın!

ITC Çalışanlarına Özel

 

ITC çalışanlarına özel tanımladığımız indirimlerden yararlanmak için hemen aracınızı kiralayın!

Tek Yön Fırsatı

 

Yıl sonuna kadar Trabzon-Samsun-Ordu illerindeki ofislerimizden aracınızı kiralayıp, aracınızı bu illerden herhangi bir ofisimize teslim etmeniz durumunda, ek olarak tek yön ücreti alınmayacaktır. İlgili şehirlerden Europcar ayrıcalıklarıyla aracınızı kiralamak için web sitemizden veya müşteri hizmetlerimizi arayarak bize ulaşabilir, rezervasyonunuzu yapabilirsiniz

Ticari Araç Kiralaması

 

Sadece İstanbul için geçerlidir.
Kiralama yapacak şirketlerin gerekli evraklara sahip olması gereklidir
• Rezervasyon ve bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. (02164270427)

Movenpick Fırsatı

 

Mövenpick Hotel’leriyle yaptığımız iş birliği kapsamında; Mövenpick Hotel Ankara, Mövenpick Hotel İzmir, Mövenpick Hotel İstanbul ve Mövenpick Hotel Goldenhorn çalışanlarına Europcar’dan çok özel indirimler…
Rezervasyonunuzu ofislerimizi ziyaret ederek, web sitemizden ya da çağrı merkezimizi arayarak oluşturabilirsiniz.

F.K.M Öğrencilerine Özel

 

Fransız Kültür Merkezi ile yapmış olduğumuz iş birliği kapsamında; Fransız Kültür Merkezi öğrencilerine özel ayrıcalıklar tanımladık! Siz de hemen aracınızı Europcar’dan kiralayın, size özel fırsatlardan yararlanın

Tarihi Fırsat

 

Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü çalışanlarına araç kiralamada geçerli özel indirimler tanımladık!
Rezervasyonunuzu ofislerimizi ziyaret ederek, web sitemizden ya da çağrı merkezimizi arayarak oluşturabilirsiniz.

1 gün Hediye

 1 Gün Hediye

Sadece ziyaret etme, deneyimle!
Şimdi Aracını Kirala

Baltık'ın Altın Sezon Keyfi

 %30'a varan İndirimler

Baltık ülkelerini ziyaret etmek için mükemmel zaman.
Sıcak renkleriyle uyumlu bir şekilde Baltık ülkelerinin ılıman iklimleri, muhteşem bir tatil yapmanıza olanak sağlayacak.

Rezervasyon ekibimizi arayınız: 0850 377 0 377

Europcar Mobility Group
Bilgilendirme

Aynı akıllı uygulama. Daha hareketlilik.

Şimdi iPhone, iPad ve Android için Europcar mobil uygulamasını indirin!

Daha fazlar bilgi

Araç Kiralamada Yeni Dönem Europcar ile Başlıyor!

Araç kiralamada artık uzun prosedürler, sınırlı sayıda seçenek, gizli ücret ve sınırlı hizmet ağıyla vedalaşmanın vakti geldi!

Bundan böyle rent a car hizmetlerinden faydalanmak için firma araştırması ve fiyat kıyaslaması yapmaya gerek duymayacaksınız. İş,gezi ya da tatil amacıyla araç kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda önceliğiniz Europcar olacak.

Ankara,İstanbul ve İzmir gibi metropol kentlerin yanı sıra Türkiye’nin pek çok kentinde ve dünyanın pek çok ülkesinde aktif bir tempo ile sizlere hizmet sunmaktayız. Havaalanı lokasyonlarında da hizmet ağımız mevcut. Uçak seyahatlerinizin hemen ardından araba kiralama hizmeti kapsamında seçtiğiniz aracı havaalanında teslim alabilir ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.

Günlük, Aylık ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetleri | Yurt İçi ve Yurt Dışı Araç Kiralama Hizmetleri | Rent a car | Kiralık araç | Ucuz Kiralık Araç | İstanbul Rent a car