Kapat

Yeni Kampanyalar

Bir Teklif Seçin:

Türkiye'deki fırsatlardan istifade edin.

İş Bankası Müşterilerine Özel Fırsatlar

İş Bankası Müşterilerine Özel Fırsatlar

İş Bankası Müşterileri, Europcar’dan Araçlarını %30 İndirim ve Peşin Fiyatına 4 Taksitle Kiralıyor! İş Bankası Maximum özellikli kartınız ile yapacağınız araç kiralamalarında %30 indirim ve peşin fiyatına 4 taksit fırsatı Europcar’da sizleri bekliyor.

Turkcell Platinum Müşterilerine Özel Fırsatlar

Turkcell Platinum Müşterilerine Özel Fırsatlar

Turkcell Platinum Müşterileri Europcar’dan Aracını İndirimli Kiralıyor.

Bazı Anlar Var Ki,  Dört Duvara Sığmaz…

Bazı Anlar Var Ki, Dört Duvara Sığmaz…

Europcar'dan karavan kirala, sen de sonbarın en güzel renklerini sevdiklerinle, özgürce yaşa...

Beylikdüzü Ofisimize Özel Sonbahar Fırsatları

Beylikdüzü Ofisimize Özel Sonbahar Fırsatları

Günlük araç kiralamalarda size özel indirimli fırsatlardan yararlanmak için hemen web sitemiz üzerinden rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Aylık araç kiralamalarında size özel indirimli fırsatlardan yararlanmak için 0850 377 0 377 numaralı telefondan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Network ve Divarese Müşterilerine Özel İndirim

Network ve Divarese Müşterilerine Özel İndirim

Network ve Divarese mağazaları ya da web sitelerinden yapacağınız alışverişleriniz sonrasında, adınıza tanımlanmış indirim kodu sayesinde Europcar’dan indirimli araç kiralayabilirsiniz.

Turkcell Grup Çalışanlarına Özel %40 İndirim

Turkcell Grup Çalışanlarına Özel %40 İndirim

Europcar'dan %40 indiriminiz sizleri bekliyor. Şimdi rezervasyon yapın, Turkcell ayrıcalığıyla Europcar’dan indirimli araç kiralamanın keyfini çıkarın.

Disconti Kart Kullanıcılarına Özel

Disconti Kart Kullanıcılarına Özel

Yurt dışında yaşayan Disconti Kart kullanıcılarına özel, araç kiralamada %25 indirim! Disconti Kart kullanıcıları onlara özel olarak tanımlanan kampanya kodlarını web sitemizdeki "kampanya kodu" alanına girerek, 0850 377 0 377 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak görüştüğü danışmanımıza söyleyerek ya da rezervasyonları sırasında ofislerimize bildirerek %25 indirim haklarından yararlanabilirler.

Beşiktaş Kongre Üyelerine Özel

Beşiktaş Kongre Üyelerine Özel

Beşiktaş kongre üyelerine özel %35 indirimle aracınızı kiralamak için web sitemizden, 0850 377 0 377’den veya ofislerimizi ziyaret ederek rezervasyonunuzu yaptırın.

Memur-Sen Üyelerine Özel İndirim

Memur-Sen Üyelerine Özel İndirim

Memur-Sen üyelerine özel indirim fırsatlarımız başlamıştır. Siz de size özel indirim fırsatlarından yararlanmak için hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Divarese İndirimi

Divarese İndirimi

Yapacağınız araç kiralamalarınız sonrasında, size özel tanımlanan kod sayesinde Divarese.com.tr’de yıl sonuna kadar geçerli %10 indirimle alışveriş yapabilirsiniz. Kupon kodunuzu araç kiralamalarınız sonrasında Europcar ofislerinden temin edebilirsiniz.

İş Bankası Çalışanlarına Özel %40 İndirim

İş Bankası Çalışanlarına Özel %40 İndirim

İş Bankası Çalışanları, araçlarını Europcar'dan %40 indirimle kiralıyor! Hemen rezervasyon yapın, İş Bankalı olmanın avantajlarından faydalanın.

Neden Europcar'ı Seçmeliyim?

Elektrikli Scooter

Elektrikli Scooter

Çevre Dostu Yol Arkadaşınız

Rent'n Connect

Rent'n Connect

Modemli İnternet Bağlantısı

11 Sight

11 Sight

Görüntülü Canlı Destek

En İyi Fiyat Garantisi

En İyi Fiyat Garantisi

Her Koşulda En İyi Fiyat Garantisi

Bize Ulaşın: 0850 377 0 377


Aynı Akıllı Uygulama. Daha Hareketlilik..
Şimdi iPhone, iPad ve Android için Europcar mobil uygulamasını indirin! Daha fazla bilgi
Araç Kiralamada Yeni Dönem Europcar ile Başlıyor!
Araç kiralamada artık uzun prosedürler, sınırlı sayıda seçenek, gizli ücret ve sınırlı hizmet ağıyla vedalaşmanın vakti geldi!

Bundan böyle rent a car hizmetlerinden faydalanmak için firma araştırması ve fiyat kıyaslaması yapmaya gerek duymayacaksınız. İş,gezi ya da tatil amacıyla araç kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda önceliğiniz Europcar olacak.

Ankara,İstanbul ve İzmir gibi metropol kentlerin yanı sıra Türkiye’nin pek çok kentinde ve dünyanın pek çok ülkesinde aktif bir tempo ile sizlere hizmet sunmaktayız. Havaalanı lokasyonlarında da hizmet ağımız mevcut. Uçak seyahatlerinizin hemen ardından araba kiralama hizmeti kapsamında seçtiğiniz aracı havaalanında teslim alabilir ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.

Günlük, Aylık ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetleri | Yurt İçi ve Yurt Dışı Araç Kiralama Hizmetleri | Rent a car | Kiralık araç | Ucuz Kiralık Araç | İstanbul Rent a car

Dünyanın Lider Araç Kiralama Şirketi Web Sitesi

2016 TripAdvisor Seyahat Seçimi