Kapat

Yeni Kampanyalar

Bir Teklif Seçin:

Türkiye'deki fırsatlardan istifade edin.

Europcar Karavan

Europcar Karavan

Europcar Türkiye olarak sizlere yepyeni bir hizmet sunmanın hazırlığı ve heyecanı içerisindeyiz. Çok yakında; Senin Dünyan, Senin Evin.

Aylık Kiralama Fırsatı

Aylık Kiralama Fırsatı

Aylık araç kiralama ihtiyacınıza özel kampanyamızı hizmetinize sunuyoruz. Kampanyamız dahilinde kurumsal firmalar, küçük ve orta boy işletmeler ve şahıs şirketleri sınıfının en çok tercih edilen Egea Sedan model aracını aylık sadece 2.199 TL’ye kiralayabilecek. Hemen satis@europcar.com.tr adresine taleplerinizi iletin veya 0850 377 0 377’yi arayın!

Cumhuriyet Bayramı Fırsatı

Cumhuriyet Bayramı Fırsatı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel ayrıcalıklarla aracınızı kiralayın, 4 gün kirala 3 gün öde kampanyamızdan faydalanın! Hemen web sitemizden, 0 850 377 0 377’den veya ofislerimizi ziyaret ederek rezervasyonunuzu yaptırın.

Bursa’yı Keşfedin

Bursa’yı Keşfedin

Bursa’ya özel %30 indirimle aracınızı kiralamak için; hemen web sitemizden, 0850 377 0 377’den veya Bursa ofisimizden rezervasyonunuzu yaptırın.

Adana’yı Keşfedin

Adana’yı Keşfedin

Seyhan Nehri’nden Taş Köprü’ye, Arkeoloji Müzesi’nden Sinema Müzesi’ne onlarca eşsiz doğal ve tarihi güzellikleri bünyesinde barındıran Adana’yı keşfetmenin zamanı geldi.Seyahatinizde Adana’nın yöresel yemeklerini de yerinde deneyimlemeyi unutmayın. Adana’ya özel %40 indirimle aracınızı kiralamak için; hemen web sitemizden, 0850 377 0 377’den veya Adana ofisimizden rezervasyonunuzu yaptırın.

Marmaris’i Keşfedin

Marmaris’i Keşfedin

Marmaris’i keşfetmek için geç kalmadınız! Türkiye’nin keşfedilmiş birçok ünlü ve keşfedilmeyi bekleyen birçok bakir cennet koyuna ev sahipliği yapan çok özel bir ilçemizdir Marmaris. Turunç, Selimiye, Datça, Bozburun, İçmeler, Hisarönü, Söğüt bir kere gidenin bir daha gitmek için can atacağı güzelliktedir. Marmaris’e özel %20 indirimle aracınızı kiralamak için; hemen web sitemizden, 0850 377 0 377’den veya Marmaris ofisimizden rezervasyonunuzu yaptırın.

Beşiktaş Kongre Üyelerine Özel

Beşiktaş Kongre Üyelerine Özel

Beşiktaş kongre üyelerine özel %35 indirimle aracınızı kiralamak için web sitemizden, 0850 377 0 377’den veya ofislerimizi ziyaret ederek rezervasyonunuzu yaptırın.

Mersin’i Keşfedin

Mersin’i Keşfedin

Yerköprü Şelalesi’ni, Cennet ve Cehennem Obruklarını, Narlıkuyu sahilini ve daha nice büyüleyici güzellikleri görmek ve Türkiye’nin en nefis tantunilerini tatmak için hemen %50 indirimle aracınızı kiralayın, zaman kaybetmeden Mersin’i keşfetmeye başlayın!

Al, Git, Bırak Yakıt Bizden

Al, Git, Bırak Yakıt Bizden

İstanbul, Antalya, Ankara ve İzmir havalimanı ve merkez ofislerimizden aracınızı kiralayıp, 2 saat içerisinde aynı şehirde olmak şartı ile farklı teslim noktalarına veya otellere aracınızı bırakın. Farklı teslim noktalarından veya otelinizden aynı şehir içinde havalimanlarına da kendi aracınızın konforunda dilediğiniz gibi seyahat edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgiyi için 0850 377 0 377'yi arayabilirsiniz.

Rent ’n Connect

Rent ’n Connect

Rent ’n Connect firmasıyla yaptığımız iş birliği sayesinde kiraladığınız araçlarda internet bağlantınız hiç kesilmeyecek.

TOGB'ye Özel

TOGB'ye Özel

Türk Optisyen Gözlükçüler Birliği üyelerine özel tanımladığımız indirimlerden yararlanmak için hemen aracınızı kiralayın!

Mardin Ofisimizin Açılışına Özel İndirimler

Mardin Ofisimizin Açılışına Özel İndirimler

Mardin ofisimizden açılışa özel indirimli fiyatlarla aracınızı kiralayın. Hemen web sitemizden, 0850 377 0 377’den veya ofislerimizden rezervasyon yaptırın.

TOBB ETÜ’ye Özel

TOBB ETÜ’ye Özel

TOBB ETÜ Hastanesi çalışanlarına özel tanımladığımız indirimlerden yararlanmak için hemen aracınızı kiralayın!

Gaziantep’i Keşfedin

Gaziantep’i Keşfedin

Güneydoğu Anadolu bölgesinin tarihi şehri, halk arasındaki söylemiyle Antep, Mustafa Kemal Atatürk’ün övgülerini alarak “Gazi” unvanıyla günümüzde 2 milyon nüfusuna ek olarak her yıl 2 milyon turiste de ev sahipliği yapıyor. Tarihi Antep Evleri, Bakırcılar Çarşısı, Zeugma Müzesi ve Gaziantep Kalesi gibi tarihi değerleri yansıtan cevherlerinin yanında dillere destan bir mutfağa sahip olan Gaziantep UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı’nda da ülkemizi temsil ediyor. İpek ve Baharat Yolları üzerinde bulunması sebebiyle yöresel yemekler ve yemek kültürü de oldukça zenginleşen Gaziantep’in lezzetlerinin tadı damağınızda kalacak. Gaziantep’in tüm güzelliklerini keşfetmek için hemen Europcar Gaziantep ofisimizden aracınızı kiralayabilirisiniz. Rezervasyonunuzu web sitemiz üzerinden, 0850 377 0 377’den veya Gaziantep ofisimizi ziyaret ederek yaptırabilirsiniz.

Avusturya'nın Güzelliğini Keşfedin

Avusturya'nın Güzelliğini Keşfedin

Avusturya'nın güzelliğiyle hayrete düşeceksiniz, gezilebilecek tarihi yerleri ve müzeleri ziyaret edin. Heyecanlı bir şekilde seyahat etmek, şimdi çok daha kolay! Daha fazla beklemeyin! Şimdi Rezervasyonunuzu Yapın, %15' e kadar indirim fırsatından yararlanın. Avusturya'yı Sonbahar'da Görün!

TOBB ETÜ MED'e Özel

TOBB ETÜ MED'e Özel

TOBB ETÜ Mezunlar Derneğine özel tanımladığımız indirimlerden yararlanmak için hemen aracınızı kiralayın!

Neden Europcar'ı Seçmeliyim?

Drivee

Drivee

Tek tuşla güvenli yolculuk

Rent'n Connect

Rent'n Connect

Modemli internet bağlantısı

11 Sight

11 Sight

Görüntülü Canlı Destek

En iyi fiyat garantisi

En iyi fiyat garantisi

Her koşulda en iyi fiyat garantisi

Bize Ulaşın: 0850 377 0 377


Aynı Akıllı Uygulama. Daha Hareketlilik..
Şimdi iPhone, iPad ve Android için Europcar mobil uygulamasını indirin! Daha fazla bilgi
Araç Kiralamada Yeni Dönem Europcar ile Başlıyor!
Araç kiralamada artık uzun prosedürler, sınırlı sayıda seçenek, gizli ücret ve sınırlı hizmet ağıyla vedalaşmanın vakti geldi!

Bundan böyle rent a car hizmetlerinden faydalanmak için firma araştırması ve fiyat kıyaslaması yapmaya gerek duymayacaksınız. İş,gezi ya da tatil amacıyla araç kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda önceliğiniz Europcar olacak.

Ankara,İstanbul ve İzmir gibi metropol kentlerin yanı sıra Türkiye’nin pek çok kentinde ve dünyanın pek çok ülkesinde aktif bir tempo ile sizlere hizmet sunmaktayız. Havaalanı lokasyonlarında da hizmet ağımız mevcut. Uçak seyahatlerinizin hemen ardından araba kiralama hizmeti kapsamında seçtiğiniz aracı havaalanında teslim alabilir ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.

Günlük, Aylık ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetleri | Yurt İçi ve Yurt Dışı Araç Kiralama Hizmetleri | Rent a car | Kiralık araç | Ucuz Kiralık Araç | İstanbul Rent a car

Dünyanın Lider Araç Kiralama Şirketi Web Sitesi

2016 TripAdvisor Seyahat Seçimi