Kapat

Çalışma Saatlerimiz

Neden Europcar'ı Seçmeliyim?


7/24 yol yardımı

Gizli ücret yok

Tüm havaalanlarında 7/24 hizmet

Son model araç filosu

Çalışma Saatlerimiz

Değerli müşterilerimiz, 26.04.2021 tarihinde yayınlanan Tam Kapanma Genelgesi kapsamında 29 Nisan saat 19.00 - 17 Mayıs saat 05.00 tarihleri arasında sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacaktır. Bu süre zarfında havalimanı ofislerimiz 7/24 hizmet verecek, şehir ofislerimiz ise kapalı olacaktır. Web sitemiz veya 0850 377 0 377 numaralı Müşteri İletişim Merkezimiz üzerinden güncel çalışma saatlerimiz ve kampanyalarımız hakkında detaylı bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Araç kiralama ihtiyaçlarınız için güncel çalışma saatlerimizi dikkate almanızı rica ederiz.

Bize Ulaşın: 0850 377 0 377


Aynı Akıllı Uygulama. Daha Hareketlilik..
Şimdi iPhone, iPad ve Android için Europcar mobil uygulamasını indirin! Daha fazla bilgi
Araç Kiralamada Yeni Dönem Europcar ile Başlıyor!
Araç kiralamada artık uzun prosedürler, sınırlı sayıda seçenek, gizli ücret ve sınırlı hizmet ağıyla vedalaşmanın vakti geldi!

Bundan böyle rent a car hizmetlerinden faydalanmak için firma araştırması ve fiyat kıyaslaması yapmaya gerek duymayacaksınız. İş,gezi ya da tatil amacıyla araç kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda önceliğiniz Europcar olacak.

Ankara,İstanbul ve İzmir gibi metropol kentlerin yanı sıra Türkiye’nin pek çok kentinde ve dünyanın pek çok ülkesinde aktif bir tempo ile sizlere hizmet sunmaktayız. Havaalanı lokasyonlarında da hizmet ağımız mevcut. Uçak seyahatlerinizin hemen ardından araba kiralama hizmeti kapsamında seçtiğiniz aracı havaalanında teslim alabilir ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.

Günlük, Aylık ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetleri | Yurt İçi ve Yurt Dışı Araç Kiralama Hizmetleri | Rent a car | Kiralık araç | Ucuz Kiralık Araç | İstanbul Rent a car

Dünyanın Lider Araç Kiralama Şirketi Web Sitesi

2016 TripAdvisor Seyahat Seçimi