Kapat

WhatsApp Destek Hattımız Uygulamaya Geçti

Europcar'a Ulaşmak Artık Çok Daha Kolay!

Neden Europcar'ı Seçmeliyim?


7/24 yol yardımı

Gizli ücret yok

Tüm havaalanlarında 7/24 hizmet

Son model araç filosu

WhatsApp Destek Hattımız Uygulamaya Geçti

“WhastApp Destek Hattı” uygulamamız Europcar Türkiye için hayata geçmiştir. Artık müşterilerimiz +90533 017 22 22 numaralı WhatsApp hattımız üzerinden Europcar’ın sunduğu hizmetler ve araç kiralama süreçleri hakkında destek ve bilgi alabilecekler. WhatsApp İletişim Hattı üzerinden müşteri temsilcisiyle iletişime geçen müşteriler, kiralamak istedikleri araç hakkında hızla destek alarak; rezervasyonları ile ilgili öğrenmek istedikleri tüm bilgilere kolaylıkla ulaşabilecekler. Europcar Türkiye olarak, müşteri deneyimini daha iyi bir seviyeye taşımak adına, yeni nesil uygulama çözümleriyle müşterilerimize avantaj ve faydalar sağlamayı, onların hayatını kolaylaştırmayı hedeflemekteyiz.

Sosyal medyada yayınlanan tanıtım videomuza ulaşmak için görsele tıklayınız!
 

Bize Ulaşın: 0850 377 0 377


Aynı Akıllı Uygulama. Daha Hareketlilik..
Şimdi iPhone, iPad ve Android için Europcar mobil uygulamasını indirin! Daha fazla bilgi
Araç Kiralamada Yeni Dönem Europcar ile Başlıyor!
Araç kiralamada artık uzun prosedürler, sınırlı sayıda seçenek, gizli ücret ve sınırlı hizmet ağıyla vedalaşmanın vakti geldi!

Bundan böyle rent a car hizmetlerinden faydalanmak için firma araştırması ve fiyat kıyaslaması yapmaya gerek duymayacaksınız. İş,gezi ya da tatil amacıyla araç kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda önceliğiniz Europcar olacak.

Ankara,İstanbul ve İzmir gibi metropol kentlerin yanı sıra Türkiye’nin pek çok kentinde ve dünyanın pek çok ülkesinde aktif bir tempo ile sizlere hizmet sunmaktayız. Havaalanı lokasyonlarında da hizmet ağımız mevcut. Uçak seyahatlerinizin hemen ardından araba kiralama hizmeti kapsamında seçtiğiniz aracı havaalanında teslim alabilir ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.

Günlük, Aylık ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetleri | Yurt İçi ve Yurt Dışı Araç Kiralama Hizmetleri | Rent a car | Kiralık araç | Ucuz Kiralık Araç | İstanbul Rent a car

Avrupa’nın Lider Araç Kiralama Markası

2016 TripAdvisor Seyahat Seçimi