AdvancedSearch

DriveeDrivee ile Bir Ailenin Hayatına Dokunduk!


Ailesiyle İstanbul’dan Trabzon Zigana’ya gitmek üzere Europcar’dan aracını kiralayan müşterimiz, maalesef Zigana’ya giden engebeli yollarda aracıyla mahsur kaldı. Bölgede telefonun da çekmemesi sebebiyle zor anlar yaşayan müşterimiz, hemen Drivee butonuna bastı ve çağrı merkezimizle iletişime geçti. Müşterimizin yerini tespit eden çağrı merkezimiz olabilecek en hızlı şekilde olay yerine yardım gönderdi ve müşterimizi bu zor durumdan herhangi bir kaza yaşanmadan kurtarmış olduk! Siz de Europcar araçlarındaki Drivee’ler ile her zaman güvenli yolculuk yapın.

  

 

Drivee SafeCall

Acil bir durum ile karşılaşıldığında araç içi ile iletişime geçilerek ihtiyaç doğrultusunda acil müdahale ekipleri yönlendirilir.                     


Araçların kazaya karışması durumunda,  acil durum çağrı merkezine otomatik mesaj göndererek çağrı merkezinin araç içerisi ile iletişime geçmesini ve acil müdehale ekiplerinin olay yerine hızlı ve bilinçli ulaşmasını sağlar. Kaza durumunda sürücü bilincini kaybetse dahi sistem otomatik olarak acil müdehale ekiplerinin olay yerine ulaşmasını sağlar.Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

Call our reservations team: 0850 377 0 377

Europcar Mobility Group

Same smart app. More mobility.

Download the Europcar mobile app for iPhone, iPad and Android now!

More information