Ankara'da Oto Kiralama

Türkiye Oto Kiramala > Ankara

Türkiye'nin başkenti olan Ankara aynı zamanda 5 milyon 150 bin kişilik nüfusu ile en kalabalık ikinci şehridir. Büyük bölümü İç Anadolu Bölgesi'nde yer alır. Etrafı Bolu, Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Aksaray, Konya ve Eskişehir illeri ile çevrilidir.
Türkiye'nin en çok sayıda üniversiteye sahip ili olan Ankara'da ayrıca, üniversite diplomalı kişi oranı ülke ortalamasının iki katıdır. Bu eğitimli nüfus, teknoloji ağırlıklı yatırımların gereksinim duyduğu iş gücünü oluşturur. Ankara'dan otoyollar, demiryolu ve hava yoluyla Türkiye'nin diğer şehirlerine ulaşılır.Bilinen tarihi en az 10 bin yıl öncesine, Eski Taş Çağı'na ulaşan Ankara, tarih öncesinden günümüze dek pek çok medeniyeti barındırmıştır. Hititler, Frigyalılar, Lidyalılar, Persler, Galatlar, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular, Osmanlılar ve Türkiye Cumhuriyeti, il topraklarını kontrolleri altında tutmuştur. Yıldırım Bayezid'in Timurlenk'e yenik düştüğü Ankara Muharebesi Çubuk yakınlarında ve Kurtuluş Savaşı'nın dönüm noktası olan Sakarya Muharebesi Polatlı yakınlarında yapılmıştır.Ankara'nın çeşitli doğal güzellikleri ve tarihi dokusu koruma altına alınmıştır. Ankara Keçisi ve Ankara Kedisi dünya çapında tanınır, armudu, çiğdemi, simiti, Ankara Tavası ve Kızılcahamam Maden Suları ülke çapında bilinir. Gezilecek yerlerin başında:Turistik ve simgesel yerler : Anıtkabir, TBMM, Hattuşaş Antik Kenti, Hacı Bayram Camisi, Kocatepe Camisi, Ankara Kalesi, Roma HamamlarıMüzeler : Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Etnografya Müzesi, Rahmi M. Koç Müzesi, Ulucanlar Cezaevi Müzesi gelir.Europcar olarak Ankara’da uygun ve kaliteli otomobil kiralamanız için şehir merkezinde ve havaalanında yanınızdayız. Yıllarca birçok medeniyete ev sahipliği yapmış Anadolu’nun bağrında olan Ankara’dan kiraladığınız arabanızla yola çıkıp, Mevlana’nın huşu dolu kenti Konya’dan, eşsiz doğasıyla yaz kış güzellikler sunan Bolu’ya kadar tüm yöreyi gezebilirsiniz.

Ankara Europcar'ı Neden Seçmeliyim

  • Kolay online rezervasyon: ara, seç, rezervasyon
  • Ekspres pick-up hizmeti mevcut
  • Günlük, haftalık, aylık, kısa ve uzun vadeli araç kiralama
  • Yeni araç filosu
  • Ödüllü araç kiralama şirketi

Ankara Europcar kiralama yerleri


Sunulan yerler

ANKARA ESENBOGA AIRPORT
A:DOMESTIC ARRIVALS TERMINAL 06970 ANKARA,Türkiye. T:+90 312 3980503
Bu konumu görüntüleyin

Türkiye Oto Kiralama yerleri

Teklifler ve promosyonlar

%35 e varan indirim

%35 e varan indirim

Ankara'da oto kiralamada son teklifler. Online rezervasyon yaptığınızda ve ödediğinizde Ankara'da oto kiralama için muhteşem hesaplı fiyatlar.

 

Ankara Europcar ile

Vehicles in this location

Türkiye'de oto kiralama

Türkiye'nin en büyülü mekanlarının tümünü keşfetmek için kaliteli bir araba kiralayıp güzel bir yolculuğun keyfini çıkarın. Eğer bu doğal ülkede uzun bir tur planlıyorsanız, mükemmel uzun dönem araç kiralama ve tek yönlü araç kiralama sunuyoruz. Basit, 3 aşamalı rezervasyon sisteminden yararlanın. Size iyi bir araç ve güler yüzlü harika bir hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz.

Vehicles in this location

Bu ofisteki araçlar

Küçük veya orta grup ekonomik araba kiralamak veya tüm aile sığdırmak için biraz daha büyük bir şey mi arıyorsunuz? Europcar Türkiye, size alternatif olara büyük bir seçim yelpazesinden konforlu kiralık araç alternatifleri sunmaktadır. Şimdi bizim filo dağılımımıza göz atın ve bugün online rezervasyon yapın.

Rezervasyon ekibimizi arayınız: 0850.377 0 377

Aynı akıllı uygulama. Daha hareketlilik.

Şimdi iPhone, iPad ve Android için Europcar mobil uygulamasını indirin!

Daha fazlar bilgi

Araç Kiralamada Yeni Dönem Europcar ile Başlıyor!

Araç kiralamada artık uzun prosedürler, sınırlı sayıda seçenek, gizli ücret ve sınırlı hizmet ağıyla vedalaşmanın vakti geldi! Europcar olarak sektörde yeni bir dönemi başlatıyoruz. En çok tercih edilen marka ve modellerden oluşan geniş araç filomuz, ihtiyacınız olan her an hizmetinizde olacak. Sizler için sunduğumuz muhteşem araç kiralama seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Bundan böyle rent a car hizmetlerinden faydalanmak için firma araştırması ve fiyat kıyaslaması yapmaya gerek duymayacaksınız.

Günlük,Aylık, Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetleri

İş,gezi ya da tatil amacıyla araç kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda önceliğiniz Europcar olacak. Lüks araçlar ile minibüs ve kamyon seçeneklerininde mevcut olduğu araç filomuz içerisinde size en uygun olan araçları öneriyor ve dilediğiniz süre boyunca kiralamanızı sağlıyoruz. Filomuz içerisinde yer alan tüm araçlarımızın bakımı düzenli olarak gerçekleştiriliyor.Seçtiğiniz araç ile seyahatlerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Konfor düzeyi yüksek otomobiller de oto kiralama hizmetlerimiz kapsamında seçenekleriniz arasında yer alıyor. Filomuz içerisinde her türlü hava koşulunda ve her türlü zeminde kullanıma uygun bir otomobili, alternatif modeller ile birlikte bulabilirsiniz. Artık oto kiralama hizmetlerinden faydalanmak içinyüksek rakamlardan oluşan bir bütçe ayırmak zorunda kalmayacaksınız. Lüks araçlarımız da dahil olmak üzere tüm filomuz için minimum fiyat politikası uyguluyoruz! Düşük fiyat politikamız yıl boyunca geçerlidir.

Yurt İçi ve Yurt Dışı Araç Kiralama Hizmetleri

Ankara,İstanbul ve İzmir gibi metropol kentlerin yanı sıra Türkiye’nin pek çok kentinde ve dünyanın pek çok ülkesinde aktif bir tempo ile sizlere hizmet sunmaktayız. Havaalanı lokasyonlarında da hizmet ağımız mevcut. Uçak seyahatlerinizin hemen ardından araba kiralama hizmeti kapsamında seçtiğiniz aracı havaalanında teslim alabilir ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.

İhtiyaç duyduğunuz her an araç kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.Rakiplerimiz gibi belirli dönemlerde değil, her daim ulaşılabilir bir firmayız.Sitemiz üzerinden lokasyon belirtmeniz durumunda bulunduğunuz yere en yakın ofisimizi görüntüleyebilir, tüm iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz. Minibüs ve kamyon kiralama hizmetleri için de çözüm ortağınız olmaya hazırız. Bundan böyle rent a car hizmetlerinde gerçek kalite ile tanışmanızın vakti geldi. Unutmayın, Europcar sizi yarı yolda bırakmaz; yolunuzu kısaltır, yolculuğunuza keyif katar!