Ankara'da Oto Kiralama

Türkiye Oto Kiramala > Ankara

Türkiye'nin başkenti olan Ankara aynı zamanda 5 milyon 150 bin kişilik nüfusu ile en kalabalık ikinci şehridir. Büyük bölümü İç Anadolu Bölgesi'nde yer alır. Etrafı Bolu, Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Aksaray, Konya ve Eskişehir illeri ile çevrilidir.

Türkiye'nin en çok sayıda üniversiteye sahip ili olan Ankara'da ayrıca, üniversite diplomalı kişi oranı ülke ortalamasının iki katıdır. Bu eğitimli nüfus, teknoloji ağırlıklı yatırımların gereksinim duyduğu iş gücünü oluşturur. Ankara'dan otoyollar, demiryolu ve hava yoluyla Türkiye'nin diğer şehirlerine ulaşılır.

Bilinen tarihi en az 10 bin yıl öncesine, Eski Taş Çağı'na ulaşan Ankara, tarih öncesinden günümüze dek pek çok medeniyeti barındırmıştır. Hititler, Frigyalılar, Lidyalılar, Persler, Galatlar, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular, Osmanlılar ve Türkiye Cumhuriyeti, il topraklarını kontrolleri altında tutmuştur. Yıldırım Bayezid'in Timurlenk'e yenik düştüğü Ankara Muharebesi Çubuk yakınlarında ve Kurtuluş Savaşı'nın dönüm noktası olan Sakarya Muharebesi Polatlı yakınlarında yapılmıştır.

Ankara'nın çeşitli doğal güzellikleri ve tarihi dokusu koruma altına alınmıştır. Ankara Keçisi ve Ankara Kedisi dünya çapında tanınır, armudu, çiğdemi, simiti, Ankara Tavası ve Kızılcahamam Maden Suları ülke çapında bilinir.

Gezilecek yerlerin başında:

Turistik ve simgesel yerler : Anıtkabir, TBMM, Hattuşaş Antik Kenti, Hacı Bayram Camisi, Kocatepe Camisi, Ankara Kalesi, Roma Hamamları

Müzeler : Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Etnografya Müzesi, Rahmi M. Koç Müzesi, Ulucanlar Cezaevi Müzesi gelir.

Europcar olarak Ankara’da uygun ve kaliteli otomobil kiralamanız için şehir merkezinde ve havaalanında yanınızdayız. Yıllarca birçok medeniyete ev sahipliği yapmış Anadolu’nun bağrında olan Ankara’dan kiraladığınız arabanızla yola çıkıp, Mevlana’nın huşu dolu kenti Konya’dan, eşsiz doğasıyla yaz kış güzellikler sunan Bolu’ya kadar tüm yöreyi gezebilirsiniz.

Ankara Europcar'ı Neden Seçmeliyim

  • Kolay online rezervasyon: ara, seç, rezervasyon
  • Ekspres pick-up hizmeti mevcut
  • Günlük, haftalık, aylık, kısa ve uzun vadeli araç kiralama
  • Yeni araç filosu
  • Ödüllü araç kiralama şirketi

Ankara Europcar kiralama yerleri


Sunulan yerler

ANKARA ESENBOGA AIRPORT
A:DOMESTIC ARRIVALS TERMINAL 06970 ANKARA,Türkiye. T:+90 312 3980503
Bu konumu görüntüleyin

Türkiye Oto Kiralama yerleri

Teklifler ve promosyonlar

%35 e varan indirim

%35 e varan indirim

Ankara'da oto kiralamada son teklifler. Online rezervasyon yaptığınızda ve ödediğinizde Ankara'da oto kiralama için muhteşem hesaplı fiyatlar.

 

Ankara Europcar ile

Vehicles in this location

Türkiye'de oto kiralama

Türkiye'nin en büyülü mekanlarının tümünü keşfetmek için kaliteli bir araba kiralayıp güzel bir yolculuğun keyfini çıkarın. Eğer bu doğal ülkede uzun bir tur planlıyorsanız, mükemmel uzun dönem araç kiralama ve tek yönlü araç kiralama sunuyoruz. Basit, 3 aşamalı rezervasyon sisteminden yararlanın. Size iyi bir araç ve güler yüzlü harika bir hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz.

Vehicles in this location

Bu ofisteki araçlar

Küçük veya orta grup ekonomik araba kiralamak veya tüm aile sığdırmak için biraz daha büyük bir şey mi arıyorsunuz? Europcar Türkiye, size alternatif olara büyük bir seçim yelpazesinden konforlu kiralık araç alternatifleri sunmaktadır. Şimdi bizim filo dağılımımıza göz atın ve bugün online rezervasyon yapın.

Rezervasyon ekibimizi arayınız: 0850.377 0 377

Aynı akıllı uygulama. Daha hareketlilik.

Şimdi iPhone, iPad ve Android için Europcar mobil uygulamasını indirin!

Daha fazlar bilgi