Bodrum'da Oto Kiralama

Türkiye Oto Kiramala > Bodrum

Türkiye'nin en iyi sahillerinden birinde deniz keyfi yapmak için hemen Europcar'dan bir araç kiralayın ve Bodrum'u ziyaret edin! Her yıl ortalama bir milyon ziyaretçisi ile Bodrum'un popülaritesi tartışılamaz… Sıcak yaz günlerinde deniz, güneş, kum ve eşsiz doğa manzalarının tadını çıkartmak için Bodrum'dan daha iyisi olmadığını bilenlerin durağında siz de biraz mola verin. Giriş yaptığınızda göreceksiniz ki Bodrum, sadece sahillerden ve manzaradan çok daha fazlasına sahip... Parke taşlı caddeler, zarifçe beyaza boyanmış villalar, Osmanlı kalıntıları ve bir orta çağ kalesi burayı oldukça tercih edilir bir tatil beldesi yapmaktadır. Sakin kafeler, lezzetli deniz ürünleri lokantaları, çok sayıda pazar ve dükkan Bodrum'u diğer lokasyonlardan bir basamak üste taşır.

Bodrum'a gelmeden önce bir tık kadar uzağınızdaki www.europcar.com.tr'den ya da telefon yolu ile aracınızı seçin, rezervasyonuzu yaptırın ve buraya vardığınızda bizim sizi almamızı bekleyin! 3 aşamalı rezervasyon sistemimiz ile gerek seyahat gerekse iş veya eğlence amaçlı olsun sizin doğru araç seçimi yapmanızı kolaylaştırırız. Nereye giderseniz gidin, Europcar bunu konforlu bir biçimde yapmanıza yardım etmek için hizmetinizdedir.

Bodrum Europcar'ı Neden Seçmeliyim

  • Kolay online rezervasyon: ara, seç, rezervasyon
  • Ekspres pick-up hizmeti mevcut
  • Günlük, haftalık, aylık, kısa ve uzun vadeli araç kiralama
  • Yeni araç filosu
  • Ödüllü araç kiralama şirketi

Bodrum Europcar kiralama yerleri


Türkiye Oto Kiralama yerleri

Teklifler ve promosyonlar

Bodrum Bodrum!

Bodrum Bodrum!

Bodrum'da oto kiralamada son teklifler. Online rezervasyon yaptığınızda ve ödediğinizde Bodrum'da oto kiralama için muhteşem hesaplı fiyatlar.

 

Rezervasyon ekibimizi arayınız: 0850.377 0 377

Aynı akıllı uygulama. Daha hareketlilik.

Şimdi iPhone, iPad ve Android için Europcar mobil uygulamasını indirin!

Daha fazlar bilgi