İzmir'de Oto Kiralama

Türkiye Oto Kiramala > Izmir

İzmir keşfedilmeyi bekleyen Türkiye'nin en büyük ve en etkileyici liman kentlerinden biridir. Hemen İzmir'de bir araba kiralayın ve bu kenti doyasıya keşfetme şansı yakalayın! Pek çok tarihi anıt, kültürel miras ve eşsiz doğal manzaralar sunan İzmir 'Batı'nın İncisi' betimlemesini sonuna kadar hak ediyor. İzmir'in tarihi pazar bölgesi olan Kemeraltı'nı ziyaret ederek sevdiklerinize farklı hediyelikler seçebilirsiniz. Konak İskelesi'nde muhteşem manzaralara şahit olmadan önce Konak Meydanı'na uğrayarak İzmir Saat Kulesi'nin güzelliğini keşfedebilirsiniz.

Büyük bir amfi tiyatro, Celsus Kütüphanesi ve Artemis Tapınağı'nı içeren birçok Roma kalıntısına sahip Efes Antik Şehri'ni ziyaret etmeden bölgeye yapılacak bir ziyaret tamamlanmamış bir İzmir seyahatine işaret eder, bu muhteşem tarihi zenginliği mutlaka görmelisiniz...

Tatilinizi hem tarih kokan hem de deniz kenarında doğa manzarası eşliğinde bir rüyada mı geçirmek istiyorsunuz? İzmir'de rüyalarınızı gerçek kılmak için hemen bir araç kiralayın ve tatilinizin keyfini çıkarın!

Izmir Europcar'ı Neden Seçmeliyim

  • Kolay online rezervasyon: ara, seç, rezervasyon
  • Ekspres pick-up hizmeti mevcut
  • Günlük, haftalık, aylık, kısa ve uzun vadeli araç kiralama
  • Yeni araç filosu
  • Ödüllü araç kiralama şirketi

Izmir Europcar kiralama yerleri


Sunulan yerler

Izmir Adnan Menderes Airport
A:DOMESTIC ARRIVALS TERMINAL 35410 IZMIR,Türkiye. T:+90 232 2746420
Bu konumu görüntüleyin

Türkiye Oto Kiralama yerleri

Teklifler ve promosyonlar

%35 e varan indirim

%35 e varan indirim

İzmir'de oto kiralamada son teklifler. Online rezervasyon yaptığınızda ve ödediğinizde İzmir'de oto kiralama için muhteşem hesaplı fiyatlar.

 

Rezervasyon ekibimizi arayınız: 0850.377 0 377

Aynı akıllı uygulama. Daha hareketlilik.

Şimdi iPhone, iPad ve Android için Europcar mobil uygulamasını indirin!

Daha fazlar bilgi