İzmir Adnan Menderes Havalimanında Oto Kiralama

Türkiye Oto Kiramala > Izmir > IZMIR ADNAN MENDERES AIRPORT

Adnan Menderes Havalimanı İzmir ve Manisa, Aydın gibi komşu illerine hizmet veren uluslararası havalimanı. Türkiye Cumhuriyeti'nin 9. Başbakanı Adnan Menderes'in adının verildiği havalimanı, İzmir şehir merkezine 18 km. mesafede, Gaziemir ilçesinde yer almaktadır.

Türkiye’nin en önemli turistik bölgelerinden ve ithalat ihracat merkezlerinden biri olan İzmir, İstanbul ve Bursa’dan sonra en çok ihracat yapılan üçüncü ildir. Bu sebeple İzmir, yoğun trafik akışının olduğu kentlerden biri olma özelliğini taşımaktadır. İzmir Adnan Menderes Havalimanı ise 2011 yılı itibariyle yolcu trafiği bakımından ülkemiz havalimanları arasında dördüncü sırada yer almaktadır.

İzmir'de bir araç kiralayarak Türkiye'nin en büyük ve en etkileyici liman kentlerinden bir tanesini keşfedin. Bu şehir birçok tarihi anıt, kültürel mekan ve dikkat çekici birden fazla peyzaj sunmakta olup genellikle 'Batının İncisi' olarak bilinmektedir. İzmir'in tarihi pazar bölgesi olan Kemeraltını ziyaret ederek güzel hediyeliklerden ve yerel ürünlerden edinin veya Konak İskelesini ziyaret etmenizden önce Konak Meydanına giderek İzmir Saat Kulesinin güzelliğini seyredin.

İzmir'den yapacağınız oto kiralama ile, Ege bölgesindeki bir çok turistik beldeye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İster otoyol, isterseniz de kıyı kıyı oya gibi işlenmiş sahil boyunca birçok güzelliği görerek, Europcar'ın sağladığı otomobille emniyetli sürüş yapabilirsiniz.

IZMIR ADNAN MENDERES AIRPORT Europcar'ı Neden Seçmeliyim

  • Kolay online rezervasyon: ara, seç, rezervasyon
  • Ekspres pick-up hizmeti mevcut
  • Günlük, haftalık, aylık, kısa ve uzun vadeli araç kiralama
  • Yeni araç filosu
  • Ödüllü araç kiralama şirketi

IZMIR ADNAN MENDERES AIRPORT Europcar kiralama yerleri


IZMIR ADNAN MENDERES AIRPORT ayrıntılar

Adres:
DOMESTIC ARRIVALS TERMINAL, 35410 IZMIR, Türkiye.
İletişim:
T:+90 232 2746420
Bu konumdan Rezervasyon yaptırın
Açılış Saatleri (*)Ekstra ücretleri ile
  • Pt00:01-07:59*08:00-23:0023:01-23:59* Sa00:01-07:59*08:00-23:0023:01-23:59* Ça00:01-07:59*08:00-23:0023:01-23:59* Pe00:01-07:59*08:00-23:0023:01-23:59*
  • Cu00:01-07:59*08:00-23:0023:01-23:59* Ct00:01-07:59*08:00-23:0023:01-23:59* Pz00:01-07:59*08:00-23:0023:01-23:59*

Teklifler ve promosyonlar

Havaalanın'da Kazanın!

Havaalanın'da Kazanın!

İzmir'de oto kiralamada son teklifler. Online rezervasyon yaptığınızda ve ödediğinizde İzmir'de oto kiralama için muhteşem hesaplı fiyatlar.

 

Rezervasyon ekibimizi arayınız: 0850.377 0 377

Aynı akıllı uygulama. Daha hareketlilik.

Şimdi iPhone, iPad ve Android için Europcar mobil uygulamasını indirin!

Daha fazlar bilgi

Araç Kiralamada Yeni Dönem Europcar ile Başlıyor!

Araç kiralamada artık uzun prosedürler, sınırlı sayıda seçenek, gizli ücret ve sınırlı hizmet ağıyla vedalaşmanın vakti geldi! Europcar olarak sektörde yeni bir dönemi başlatıyoruz. En çok tercih edilen marka ve modellerden oluşan geniş araç filomuz, ihtiyacınız olan her an hizmetinizde olacak. Sizler için sunduğumuz muhteşem araç kiralama seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Bundan böyle rent a car hizmetlerinden faydalanmak için firma araştırması ve fiyat kıyaslaması yapmaya gerek duymayacaksınız.

Günlük,Aylık, Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetleri

İş,gezi ya da tatil amacıyla araç kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda önceliğiniz Europcar olacak. Lüks araçlar ile minibüs ve kamyon seçeneklerininde mevcut olduğu araç filomuz içerisinde size en uygun olan araçları öneriyor ve dilediğiniz süre boyunca kiralamanızı sağlıyoruz. Filomuz içerisinde yer alan tüm araçlarımızın bakımı düzenli olarak gerçekleştiriliyor.Seçtiğiniz araç ile seyahatlerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Konfor düzeyi yüksek otomobiller de oto kiralama hizmetlerimiz kapsamında seçenekleriniz arasında yer alıyor. Filomuz içerisinde her türlü hava koşulunda ve her türlü zeminde kullanıma uygun bir otomobili, alternatif modeller ile birlikte bulabilirsiniz. Artık oto kiralama hizmetlerinden faydalanmak içinyüksek rakamlardan oluşan bir bütçe ayırmak zorunda kalmayacaksınız. Lüks araçlarımız da dahil olmak üzere tüm filomuz için minimum fiyat politikası uyguluyoruz! Düşük fiyat politikamız yıl boyunca geçerlidir.

Yurt İçi ve Yurt Dışı Araç Kiralama Hizmetleri

Ankara,İstanbul ve İzmir gibi metropol kentlerin yanı sıra Türkiye’nin pek çok kentinde ve dünyanın pek çok ülkesinde aktif bir tempo ile sizlere hizmet sunmaktayız. Havaalanı lokasyonlarında da hizmet ağımız mevcut. Uçak seyahatlerinizin hemen ardından araba kiralama hizmeti kapsamında seçtiğiniz aracı havaalanında teslim alabilir ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.

İhtiyaç duyduğunuz her an araç kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.Rakiplerimiz gibi belirli dönemlerde değil, her daim ulaşılabilir bir firmayız.Sitemiz üzerinden lokasyon belirtmeniz durumunda bulunduğunuz yere en yakın ofisimizi görüntüleyebilir, tüm iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz. Minibüs ve kamyon kiralama hizmetleri için de çözüm ortağınız olmaya hazırız. Bundan böyle rent a car hizmetlerinde gerçek kalite ile tanışmanızın vakti geldi. Unutmayın, Europcar sizi yarı yolda bırakmaz; yolunuzu kısaltır, yolculuğunuza keyif katar!