Kapat

Ek Hizmetler

Drivee ile Bir Ailenin Hayatına Dokunduk!

Ailesiyle İstanbul’dan Trabzon Zigana’ya gitmek üzere Europcar’dan aracını kiralayan müşterimiz, maalesef Zigana’ya giden engebeli yollarda aracıyla mahsur kaldı. Bölgede telefonun da çekmemesi sebebiyle zor anlar yaşayan müşterimiz, hemen Drivee butonuna bastı ve çağrı merkezimizle iletişime geçti. Müşterimizin yerini tespit eden çağrı merkezimiz olabilecek en hızlı şekilde olay yerine yardım gönderdi ve müşterimizi bu zor durumdan herhangi bir kaza yaşanmadan kurtarmış olduk! Siz de Europcar araçlarındaki Drivee’ler ile her zaman güvenli yolculuk yapın.

Drivee SafeCall

Acil bir durum ile karşılaşıldığında araç içi ile iletişime geçilerek ihtiyaç doğrultusunda acil müdahale ekipleri yönlendirilir.                     


Araçların kazaya karışması durumunda,  acil durum çağrı merkezine otomatik mesaj göndererek çağrı merkezinin araç içerisi ile iletişime geçmesini ve acil müdehale ekiplerinin olay yerine hızlı ve bilinçli ulaşmasını sağlar. Kaza durumunda sürücü bilincini kaybetse dahi sistem otomatik olarak acil müdehale ekiplerinin olay yerine ulaşmasını sağlar. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız

Bize Ulaşın: 0850 377 0 377


Aynı Akıllı Uygulama. Daha Hareketlilik..
Şimdi iPhone, iPad ve Android için Europcar mobil uygulamasını indirin! Daha fazla bilgi
Araç Kiralamada Yeni Dönem Europcar ile Başlıyor!
Araç kiralamada artık uzun prosedürler, sınırlı sayıda seçenek, gizli ücret ve sınırlı hizmet ağıyla vedalaşmanın vakti geldi!

Bundan böyle rent a car hizmetlerinden faydalanmak için firma araştırması ve fiyat kıyaslaması yapmaya gerek duymayacaksınız. İş,gezi ya da tatil amacıyla araç kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda önceliğiniz Europcar olacak.

Ankara,İstanbul ve İzmir gibi metropol kentlerin yanı sıra Türkiye’nin pek çok kentinde ve dünyanın pek çok ülkesinde aktif bir tempo ile sizlere hizmet sunmaktayız. Havaalanı lokasyonlarında da hizmet ağımız mevcut. Uçak seyahatlerinizin hemen ardından araba kiralama hizmeti kapsamında seçtiğiniz aracı havaalanında teslim alabilir ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.

Günlük, Aylık ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetleri | Yurt İçi ve Yurt Dışı Araç Kiralama Hizmetleri | Rent a car | Kiralık araç | Ucuz Kiralık Araç | İstanbul Rent a car

Dünyanın Lider Araç Kiralama Şirketi Web Sitesi

2016 TripAdvisor Seyahat Seçimi