Kapat

Europcar Bayiliği

 

Europcar  International Fransız yatırım şirketi Eurazeo iştirakidir. Faz Otomotiv olarak isim hakkı sahibi olduğumuz Europcar'ı Türkiyede 85 ofisimizle temsil ediyoruz.  Başarımızın temelinde ülke çapında özenle seçtiğimiz lisansiyelerimiz, müşteri memnuniyeti odaklı yüksek standartlı hizmet anlayışımız yatmaktadır.

Europcar  hizmet ağı dünya genelinde genişlemesini sürdürmektedir. Europcar Türkiye olarak biz de bu gereklilik anlayışı çerçevesinde hizmet ağımızı özenle seçtiğimiz ve bizlere güç verecek değerli lisansiyelerimiz ile genişletmeyi hedefliyoruz. Europcar dünyasına katılmakla sadece bu ismin avantajlarından yararlanmakla kalmayacak, uluslararası bir şirketin sağlayacağı profesyonel destekler ile lisansiyemiz olduğunuz bölgede otomobil kiralama işini profesyonelce kurup büyütecek ve bölgenizi dünyaya açmanın tüm avantajlarından yararlanacaksınız.


Europcar dünyasına girmekle sağlayacağınız faydaları şöyle özetleyebiliriz:

Güçlü bir bilgi ve rezervasyon ağının getireceği kiralama sayısında artış, yönetsel bilgi birikimi, genel giderlerde önemli düşüşler,

Bilgi ve kaynak desteği ile beslenmiş ulusal  ve uluslararası pazarlama  kampanyaları,

Bölgenizde başka bir lisansiye verilmeyeceği garantisi,

İşinizin gelişim ve büyümesinde profesyonel ve kanıtlanmış bilgi birikimi ile her türlü destek,

Özel online rezervasyon olanakları ile rezervasyonlarda artış.

Verilen Destekler:

Özel Satış Ekibi:

Özel satış ekibimiz, yurt içi ve dışında yoğun çalışmaları neticesinde getirdikleri kiralama potansiyelini her yıl artırarak pazarın büyümesine katkıda bulunmaktadırlar. Bu çalışmalar Tüm Türkiye genelinde iş hacminin gelişmesini beraberinde getirmekte, lisansiyelerimizin iş potansiyellerine çok önemli bir katkı sağlamaktadır.

Marka ve Pazarlama Desteği:

Lokal iletişim ve reklamlar için rehberlik ve materyal desteği,

Firma standartları ve sinyalizasyonu ile ilgili destek ve bilgi akışı,

Fiyatlandırma ve ürün geliştirmede destek,

Havayolları ve otel kooperasyonları,

Beceri ve Bilgi:

Europcar Türkiye bünyesinde barındırdığı lisansiyelerinin çalışanlarına, Europcar sistemi, standartları, prosedürleri ve ürünleri ile ilgili bilgi birikimlerini, lisansiyelerin kendi pazarlarındaki fırsatları doğru olarak değerlendirerek gelirlerini artmasını, lisansiyenin imkanlarını en üretken ve kaliteli bir şekilde kullanmasının temini ile ilgili destek ve eğitimlerini sunar.

Bize Ulaşın: 0850 377 0 377


Aynı Akıllı Uygulama. Daha Hareketlilik..
Şimdi iPhone, iPad ve Android için Europcar mobil uygulamasını indirin! Daha fazla bilgi
Araç Kiralamada Yeni Dönem Europcar ile Başlıyor!
Araç kiralamada artık uzun prosedürler, sınırlı sayıda seçenek, gizli ücret ve sınırlı hizmet ağıyla vedalaşmanın vakti geldi!

Bundan böyle rent a car hizmetlerinden faydalanmak için firma araştırması ve fiyat kıyaslaması yapmaya gerek duymayacaksınız. İş,gezi ya da tatil amacıyla araç kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda önceliğiniz Europcar olacak.

Ankara,İstanbul ve İzmir gibi metropol kentlerin yanı sıra Türkiye’nin pek çok kentinde ve dünyanın pek çok ülkesinde aktif bir tempo ile sizlere hizmet sunmaktayız. Havaalanı lokasyonlarında da hizmet ağımız mevcut. Uçak seyahatlerinizin hemen ardından araba kiralama hizmeti kapsamında seçtiğiniz aracı havaalanında teslim alabilir ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.

Günlük, Aylık ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetleri | Yurt İçi ve Yurt Dışı Araç Kiralama Hizmetleri | Rent a car | Kiralık araç | Ucuz Kiralık Araç | İstanbul Rent a car

Avrupa’nın Lider Araç Kiralama Markası

2016 TripAdvisor Seyahat Seçimi