GelişmişArama

Europcar ile Franchise İmkanları

Europcar ile Franchise İmkanları

Europcar  International Fransız yatırım şirketi Eurazeo iştirakidir. Efa A.Ş. Europcar Türkiye isim hakkı sahibidir. Halen Türkiye’de 40 ofis ile hizmet vermekteyiz. Başarımızın temelinde yurt çapında özenle seçtiğimiz lisansiyelerimiz, müşteri memnuniyeti odaklı yüksek standartlı hizmet anlayışımız yatmaktadır.

Europcar  hizmet ağı dünya genelinde genişlemesini sürdürmektedir. Europcar Türkiye olarak biz de bu gereklilik anlayışı çerçevesinde hizmet ağımızı özenle seçtiğimiz ve bizlere güç verecek değerli lisansiyelerimiz ile genişletmeyi hedeflemekteyiz.Europcar dünyasına katılmakla sadece bu ismin avantajlarından yaralanmakla kalmayacak, uluslar arası bir şirketin sağlayacağı profesyonel destekler ile lisansiyemiz olduğunuz bölgede otomobil kiralama işini profesyonelce kurup büyütecek ve bölgenizi dünyaya açmanın tüm avantajlarından yararlanacaksınız.

Europcar dünyasına girmekle sağlayacağınız faydaları şöyle özetleyebiliriz:

 • 2008 yılında Europcar markası 3,9 milyar € ciro yaptı
 • Güçlü bir bilgi ve rezervasyon ağının getireceği kiralama sayısında artış, yönetsel bilgi birikimi, genel giderlerde öenmli düşüşler
 • Bilgi ve kaynak desteği ile beslenmiş ulusal  ve uluslar arası pazarlama  kampanyaları
 • Bölgenizde başka bir lisansiye verilmeyeceği garantisi
 • İşinizin gelişim ve büyümesinde profesyonel ve kanıtlanmış bilgi birikimi ile her türlü destek
 • Özel on-line rezervasyon olanakları ile rezervasyonlarda artış

Verilen Destekler:

Özel Satış Teşkilatı:

Özel satış ekibimiz, yurt içi ve dışında yoğun çalışmaları neticesinde getirdikleri kiralama potansiyelini her yıl artırarak pazarın büyümesine katkıda bulunmaktadırlar. Bu çalışmalar Tüm Türkiye genelinde iş hacminin gelişmesini beraberinde getirmekte, lisansiyelerimizin iş potansiyellerine çok önemli bir katkı sağlamaktadır.

Marka ve Pazarlama Desteği:

 • Lokal iletişim ve reklamlar için rehberlik ve materyel desteği

 • Firma standartları ve sinyalizasyonu ile ilgili destek ve bilgi akışı

 • Fiyatlandırma ve ürün geliştirmede destek

 • Havayolları ve otel kooperasyonları

 • Özel müşteri programları ile işinizin kurumsal bir kimlik  çerçevesinde doğru yönde gelişmesini sağlamak amacı ile yukarda sıralanan destekleri alırsınız.

Beceri ve Bilgi:

 • Europcar Türkiye bünyesinde barındırdığı lisansiyelerinin çalışanlarına

 • Europcar sistemi, standartları, prosedürleri ve ürünleri ile ilgili bilgi birikimlerini

 • Lisansiyelerin kendi pazarlarındaki fırsatları doğru olarak değerlendirerek gelirlerini artmasını

 • Lisansiyenin imkanlarını en üretken ve kaliteli bir şekilde kullanmasının temini ile ilgili destek ve eğitimlerini sunar.

Rezervasyon ekibimizi arayınız: 0850.377 0 377

Aynı akıllı uygulama. Daha hareketlilik.

Şimdi iPhone, iPad ve Android için Europcar mobil uygulamasını indirin!

Daha fazlar bilgi

Araç Kiralamada Yeni Dönem Europcar ile Başlıyor!

Araç kiralamada artık uzun prosedürler, sınırlı sayıda seçenek, gizli ücret ve sınırlı hizmet ağıyla vedalaşmanın vakti geldi! Europcar olarak sektörde yeni bir dönemi başlatıyoruz. En çok tercih edilen marka ve modellerden oluşan geniş araç filomuz, ihtiyacınız olan her an hizmetinizde olacak. Sizler için sunduğumuz muhteşem araç kiralama seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Bundan böyle rent a car hizmetlerinden faydalanmak için firma araştırması ve fiyat kıyaslaması yapmaya gerek duymayacaksınız.

Günlük,Aylık, Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetleri

İş,gezi ya da tatil amacıyla araç kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda önceliğiniz Europcar olacak. Lüks araçlar ile minibüs ve kamyon seçeneklerininde mevcut olduğu araç filomuz içerisinde size en uygun olan araçları öneriyor ve dilediğiniz süre boyunca kiralamanızı sağlıyoruz. Filomuz içerisinde yer alan tüm araçlarımızın bakımı düzenli olarak gerçekleştiriliyor.Seçtiğiniz araç ile seyahatlerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Konfor düzeyi yüksek otomobiller de oto kiralama hizmetlerimiz kapsamında seçenekleriniz arasında yer alıyor. Filomuz içerisinde her türlü hava koşulunda ve her türlü zeminde kullanıma uygun bir otomobili, alternatif modeller ile birlikte bulabilirsiniz. Artık oto kiralama hizmetlerinden faydalanmak içinyüksek rakamlardan oluşan bir bütçe ayırmak zorunda kalmayacaksınız. Lüks araçlarımız da dahil olmak üzere tüm filomuz için minimum fiyat politikası uyguluyoruz! Düşük fiyat politikamız yıl boyunca geçerlidir.

Yurt İçi ve Yurt Dışı Araç Kiralama Hizmetleri

Ankara,İstanbul ve İzmir gibi metropol kentlerin yanı sıra Türkiye’nin pek çok kentinde ve dünyanın pek çok ülkesinde aktif bir tempo ile sizlere hizmet sunmaktayız. Havaalanı lokasyonlarında da hizmet ağımız mevcut. Uçak seyahatlerinizin hemen ardından araba kiralama hizmeti kapsamında seçtiğiniz aracı havaalanında teslim alabilir ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.

İhtiyaç duyduğunuz her an araç kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.Rakiplerimiz gibi belirli dönemlerde değil, her daim ulaşılabilir bir firmayız.Sitemiz üzerinden lokasyon belirtmeniz durumunda bulunduğunuz yere en yakın ofisimizi görüntüleyebilir, tüm iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz. Minibüs ve kamyon kiralama hizmetleri için de çözüm ortağınız olmaya hazırız. Bundan böyle rent a car hizmetlerinde gerçek kalite ile tanışmanızın vakti geldi. Unutmayın, Europcar sizi yarı yolda bırakmaz; yolunuzu kısaltır, yolculuğunuza keyif katar!