. Şoförlü Kiralama Kurumsal Portal
GelişmişArama

Aylık Kiralama

Aylık Kiralama 

Eğer sıradan bir oto kiralamadan daha fazla ama uzun süreli kira sözleşmesi ya operasyonel kiralamadan daha kısa süreli kiralama arıyorum diyorsanız; Europcar'ın Aylık Kiralama hizmeti tam size uygun bir seçenektir. Daha uzun süreli kiralamalarınızda daha fazla tasarruf edin. 12 aya kadar kiralamalar için mükemmel bir çözüm.

Aylık operasyonel kiralama anlaşması ya da uzun vadeli bir taahhütte bulunmadan 28 günden uzun sürecek çok daha iyi bir anlaşma demektir. 

Yani, ya yeni bir araba teslimi için beklerken uzun süreli bir anlaşma ile bir taahhütte bulunmak istemiyorsanız, bir deneme süresi için geçici personel aldıysanız, ya da uzun süreli çalışmıyacak birisi varsa, bu seçenek sizin için uygundur. 

Klasik bir araba kiralama anlaşmasından daha fazlasını mı arıyorsunuz?
Kira süresi ve araç türü açısından daha fazla esneklik mi istiyorsunuz?

Aylık Kiralama kira kontratı taahhüdünde bulunmadan uzun bir kiralama süresi seçmenize olanak sağlar. Düşük yatırım gerektirir ve kafanızın daha rahat olmasını sağlar. Europcar'ın  Aylık Kiralama ile sunduğu işte budur.

12 aya kadar mı kiralamak istiyorsunuz?
Europcar'ın sizin için bir teklifi var!

Kiralık 3 + Europcar ihtiyacınız olan süre kadar bir araba kiralamak için tam özgürlük sağlıyor. Avrupa'nın önde gelen otomobil kiralama şirketi ile tüm rotanızı önceden bilerek planlayabilirsiniz. Burada bekleyebileceğiniz bazı faydalar şunlardır:

Yararları

AY + ile çok iyi bir hizmet alırsınız. Ne kadar isterseniz o kadar uzatabilirsiniz. 

- Europcar'ın Türkiye'deki yaygın ofis ağı sebebiyle, Türkiye'nin her noktasında hızlı hizmet alma imkanı. 
- Aracın derhal teslimi.* 
- Uzun vadeli taahhütlere gerek yok. Aylık bazda bir arabaya sahip olmanızı sağlar. 
- Tüm araçların son modellerini alırsınız ve araç sınıfı seçebilirsiniz. 
- Standart günlük kiralama fiyatlarından daha uygundur ve operasyonle leasing fiyatları ile rekabet eder. 
- Fiyatlandırma seçenekleri de dahil olmak üzere, ihtiyaçlarınıza göre:

   - Farklı sigorta seçenekleri 
   - Sınırsız kilometre kullanım imkanı 
   - En az 1 ay olmak üzere istediğiniz anda aracı geri iade edebilme imkanı.

- Tüm fiyatlar 24 saat acil yardım, KDV, bakım ve arıza durumunda 48 saat sonunda ücretsiz olarak araç değiştirilmesini içerir. 
- Kredi kartı ya da aylık cari hesap ile ödeme. 
- 24 saat sözleşme yardım hattı. Eğer bir proje için personelinizi geçici olarak başka bir şehre gönderiyorsanız, eğer işinizde mevsimlik işçi çalıştırıyorsanız, eğer uzun süreli bir kiralamaya girmeden önce bir ara geçiş yapmak istiyorsanız, doğru fiyata mobil olmak istiyorsanız Aylık Kiralama sizin için doğru bir seçimdir.


Bilgi Almak İçin Tıklayınız


* Üreticinin seçimi Europcarın filosunda bulunan araçlar ile kısıtlıdır. Tüm ayrıntılar için Europcar Türkiyeyi arayınız. 

** Ay 4 hafta süre ile ölçülür. 

*** Europcar aracınızı değiştirme hakkını gerekli filo kısıtları nedeniyle saklı tutar.
  

Rezervasyon Ekibimizi Arayın: 0850 377 0 377

Europcar Mobility Group
Bilgilendirme

Aynı Akıllı Uygulama. Daha Hareketlilik.

Şimdi iPhone, iPad ve Android için Europcar mobil uygulamasını indirin!

Daha fazla Bilgi

Araç Kiralamada Yeni Dönem Europcar ile Başlıyor!

Araç kiralamada artık uzun prosedürler, sınırlı sayıda seçenek, gizli ücret ve sınırlı hizmet ağıyla vedalaşmanın vakti geldi!

Bundan böyle rent a car hizmetlerinden faydalanmak için firma araştırması ve fiyat kıyaslaması yapmaya gerek duymayacaksınız. İş,gezi ya da tatil amacıyla araç kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda önceliğiniz Europcar olacak.

Ankara,İstanbul ve İzmir gibi metropol kentlerin yanı sıra Türkiye’nin pek çok kentinde ve dünyanın pek çok ülkesinde aktif bir tempo ile sizlere hizmet sunmaktayız. Havaalanı lokasyonlarında da hizmet ağımız mevcut. Uçak seyahatlerinizin hemen ardından araba kiralama hizmeti kapsamında seçtiğiniz aracı havaalanında teslim alabilir ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.

Günlük, Aylık ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetleri | Yurt İçi ve Yurt Dışı Araç Kiralama Hizmetleri | Rent a car | Kiralık araç | Ucuz Kiralık Araç | İstanbul Rent a car