.

Korona(Kovid-19) Virüs Hakkında

Şoförlü Kiralama Kurumsal Portal
GelişmişArama

Tatile Çıkmadan Bizi Arayın!

Tatile Çıkmadan Bizi Arayın!

Lüks ve konforlu araç kiralama seçenekleri, tatil ve seyahatimizin mükemmel geçmesini sağlamaktadır. Sıcak havanın etkisini minimuma düşüren lüks araçlarımız, dört mevsim konforlu kullanım özelliklerine sahiptir. Tatil beldelerinde doyasıya gezmek için en iyi seçenek lüks araçlarımızdır. İş seyahatinden arta kalan zamanı tatile dönüştürmek için de rent a car en iyi seçenektir.


Lüks Rent A Car Seçenekleri Sizleri Bekliyor 

FIAT Linea kampanyası, ısıtan kampanyalar ve limitsizsiniz seçenekleri, şirketimizin en önemli kampanyaları içerisinde yer alıyor. Profesyonel araç kiralama seçenekleriyle çözüm üreten firmamız, güncel hizmet kalitesini her geçen gün artırmaktadır.

Almanya, İspanya, Fransa, Avusturya ve İtalya gibi ülkelerde rent a car hizmeti sunuyoruz. Dalaman, Bodrum ve Antalya’ya tatile gelen yabancı turistler için etkili ve pratik İstanbul rent a car hizmeti sunuyoruz. Yerli ve yabancı turistler için lüks ve konforlu araç filomuz her zaman için hazırdır. Günün her saatinde araç kiralama işlemi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Rezervasyon işlemi online adresimizde oldukça kolaydır. Kısa sürede istediğiniz araç için rezervasyon işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Europcar Rent A Car Hizmetiyle Tanışın!

Hizmet kalitesini her geçen gün artıran firmamız, lüks araçları sizler için kiraya veriyor. Havalimanı kiralama hizmetinin yanı sıra, istediğiniz adrese araç getirebiliyoruz. Sözleşme seçenekleriyle güvenli ve pratik araç kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Müşterilerimiz sözleşmede adı geçmeyen kişilere araçları teslim etmemelidir.

Araç kiralama hizmetinde kiralanan araçlar amaç dışı kullanılamaz. Başkasına kiraya verilemez. Kötü kullanılan araçlar tespit edildiğinde firmamız aracı geri alma hakkına sahiptir. Kaskolu araçlarımız, güvenli kiralama kategorisinde aradığınız özelliklere sahiptir.

Sözleşme kurallarına ve sigorta kurallarına uyulmadığı zaman sorumlu aracı kiralayan kişidir. Problemsiz bir tatil için araçları sözleşme kurallarına göre kullanmalıyız. Firmamız bu kategoride istediğiniz araç seçeneklerini sözleşmeli bir şekilde vermektedir. 


İstanbul kiralık oto hizmetinde size özel ayrıcalıklar ile tanışın!

Rezervasyon Ekibimizi Arayın: 0850 377 0 377

Europcar Mobility Group

Aynı Akıllı Uygulama. Daha Hareketlilik.

Şimdi iPhone, iPad ve Android için Europcar mobil uygulamasını indirin!

Daha fazla Bilgi

Araç Kiralamada Yeni Dönem Europcar ile Başlıyor!

Araç kiralamada artık uzun prosedürler, sınırlı sayıda seçenek, gizli ücret ve sınırlı hizmet ağıyla vedalaşmanın vakti geldi!

Bundan böyle rent a car hizmetlerinden faydalanmak için firma araştırması ve fiyat kıyaslaması yapmaya gerek duymayacaksınız. İş,gezi ya da tatil amacıyla araç kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda önceliğiniz Europcar olacak.

Ankara,İstanbul ve İzmir gibi metropol kentlerin yanı sıra Türkiye’nin pek çok kentinde ve dünyanın pek çok ülkesinde aktif bir tempo ile sizlere hizmet sunmaktayız. Havaalanı lokasyonlarında da hizmet ağımız mevcut. Uçak seyahatlerinizin hemen ardından araba kiralama hizmeti kapsamında seçtiğiniz aracı havaalanında teslim alabilir ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.

Günlük, Aylık ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetleri | Yurt İçi ve Yurt Dışı Araç Kiralama Hizmetleri | Rent a car | Kiralık araç | Ucuz Kiralık Araç | İstanbul Rent a car