. Şoförlü Kiralama Kurumsal Portal
GelişmişArama

İş Ortakları

Miles&More

Miles&More

Mart 2014 tarihi itibariyle Miles&More 25 milyon üyesiyle Avrupada’ki en
Büyük yolcu bağlılık programıdır. Yolcularına 13 Avrupa büyük havayolu şirketi sunmaktadır. Lufthansa, Avusturya Havayolu Grubu, LOT Polonya Havayolu, İsviçre Uluslararası Havayolu, Adria Havayolu, Hırvatistan Havayolu, Condor Flugdienst, Luxair, Brüksel Havayolu, Germanwings, Air Astana, Air Malta ve Jet Havayolu.

Daha fazla Bilgi
Aeroflot

Aeroflot

Europcar Kasım 2013 tarihinde Aeroflot’un tek araç kiralama ortağı olmuştur.Europcar, Aeroflot’un varış ülkelerindeki Europcar lokasyonlarında Aeroflot müşterilerine muhteşem araç kiralama anlaşmaları sunmaktadır.

Hemen Kirala
Flying Blue

Flying Blue

Air France-KLM 71.3 milyon yolcusu ile birlikte hava taşımacılığında küresel liderdir. Şirket 600’den fazla uçağı ile Avrupa’nın en önemli filolarından biridir.

Daha fazla Bilgi
Emirates Skywards

Emirates Skywards

Europcar Emirates Skyward sık uçuş programı ile ortaklık kurmuştur. Bir üyesi olarak, geçerli kiralamalar için 1,000 Skywards Miline kadar kazanç sağlayabilir ve nereye seyahat ediyorsanız kaliteli araç kiralama deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Daha fazla Bilgi
Finnair Plus

Finnair Plus

Finnair Plus üyeleri Europcar ile kiralama yaptıklarında özel koşullardan yararlanırlar; puan kazanın, öncelikli oranların keyfini çıkarın ve puanlarınızı araç kiralamaya dönüştürün.

Daha fazla Bilgi
Türk Hava Yolları

Türk Hava Yolları

Miles & Smiles Sık Uçuş Programının bir üyesi olarak,500 mil artı Europcar’dan kiralama yaptığınızda kiralama başına %15’e kadar indirim kazanın.

Daha fazla Bilgi
Delta SkyMiles

Delta SkyMiles

SkyMiles üyeleri, Europcar ile kiralama yaptıklarında gün başına 60 mil kazanırlar (maksimum 30 gün). Bu teklif Europcar ağı boyunca ve çok çeşitli araçlarda mevcuttur.

Hemen Kirala
Singapore KrisFlyer

Singapore KrisFlyer

Europcar KrisFlyer üyelerine mil kazanmaları için büyük olanaklar ve seyahatleri esnasında üst kalite araç kiralama hizmetli almaları için Singapur Havayollarına katıldı. Şimdi rezervasyon yaptırım ve mil kazanın.

Hemen Kirala

Rezervasyon Ekibimizi Arayın: 0850 377 0 377

Europcar Mobility Group
Bilgilendirme

Aynı Akıllı Uygulama. Daha Hareketlilik.

Şimdi iPhone, iPad ve Android için Europcar mobil uygulamasını indirin!

Daha fazla Bilgi

Araç Kiralamada Yeni Dönem Europcar ile Başlıyor!

Araç kiralamada artık uzun prosedürler, sınırlı sayıda seçenek, gizli ücret ve sınırlı hizmet ağıyla vedalaşmanın vakti geldi!

Bundan böyle rent a car hizmetlerinden faydalanmak için firma araştırması ve fiyat kıyaslaması yapmaya gerek duymayacaksınız. İş,gezi ya da tatil amacıyla araç kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda önceliğiniz Europcar olacak.

Ankara,İstanbul ve İzmir gibi metropol kentlerin yanı sıra Türkiye’nin pek çok kentinde ve dünyanın pek çok ülkesinde aktif bir tempo ile sizlere hizmet sunmaktayız. Havaalanı lokasyonlarında da hizmet ağımız mevcut. Uçak seyahatlerinizin hemen ardından araba kiralama hizmeti kapsamında seçtiğiniz aracı havaalanında teslim alabilir ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.

Günlük, Aylık ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetleri | Yurt İçi ve Yurt Dışı Araç Kiralama Hizmetleri | Rent a car | Kiralık araç | Ucuz Kiralık Araç | İstanbul Rent a car