. Şoförlü Kiralama Kurumsal Portal

Hire a car in China with Europcar

Hit the road and see China your own way

Hire a car in China with Europcar

Do you have a Chinese driver's license and want to rent a car for your trip to China?

This is now possible with Europcar and its partner Shouqi!
Why rent with Europcar?


• The know-how of our reference partner, Shouqi - All the experience
and skills of a recognized car rental for all want to go in China. Explore China
with total peace in mind.

- Safety - From website reservation to sitting in the driver’s seat, everything is looked after by Europcar and its partner Shouqi. Be sure to arrive on time on your business meetings.

- Flexibility - Vehicle rental is available at anytime, anywhere. Our new offer can answer any request. Whether you’re a busy professional or a demanding traveller, anyone can travel in complete safety, and with confidence.

- A modern fleet, ranging from the economic to premium model to satisfy the needs of all travellers. Travel in comfort visiting China, easy pick up & return.

Europcar and partner Shouqi now offer a rental car service with confidence in China

Müşteriler Neden Europcar'ı Seçer

Koşullar

Rezervasyon Ekibimizi Arayın: 0850 377 0 377

Europcar Mobility Group
Bilgilendirme

Aynı Akıllı Uygulama. Daha Hareketlilik.

Şimdi iPhone, iPad ve Android için Europcar mobil uygulamasını indirin!

Daha fazla Bilgi

Araç Kiralamada Yeni Dönem Europcar ile Başlıyor!

Araç kiralamada artık uzun prosedürler, sınırlı sayıda seçenek, gizli ücret ve sınırlı hizmet ağıyla vedalaşmanın vakti geldi!

Bundan böyle rent a car hizmetlerinden faydalanmak için firma araştırması ve fiyat kıyaslaması yapmaya gerek duymayacaksınız. İş,gezi ya da tatil amacıyla araç kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda önceliğiniz Europcar olacak.

Ankara,İstanbul ve İzmir gibi metropol kentlerin yanı sıra Türkiye’nin pek çok kentinde ve dünyanın pek çok ülkesinde aktif bir tempo ile sizlere hizmet sunmaktayız. Havaalanı lokasyonlarında da hizmet ağımız mevcut. Uçak seyahatlerinizin hemen ardından araba kiralama hizmeti kapsamında seçtiğiniz aracı havaalanında teslim alabilir ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.

Günlük, Aylık ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetleri | Yurt İçi ve Yurt Dışı Araç Kiralama Hizmetleri | Rent a car | Kiralık araç | Ucuz Kiralık Araç | İstanbul Rent a car