Kapat

Fox Rent A Car

Fox Rent A Car

Fox şu anda Amerika Birleşik Devletleri'nde Orlando, Las Vegas, Miami ve Los Angeles'ın dünyanın en büyük kiralık otomobil pazarları da dahil olmak üzere 21 konumda faaliyet göstermektedir. Buna ek olarak, Fox Rent-A-Car Kanada, Meksika, Karayipler, Güney Amerika, Orta Amerika, Avustralya, Avrupa ve Orta Doğu'daki faaliyetlerini sürdürmektedir.
20.000 araçlık filoyla Fox Rent-A-Car, tüketicilerine çekici ve eğlenceli yabancı ve yerli araç seçenekleri sunuyor. Fox, tüm müşterilerimize yüksek kaliteli, samimi ve dürüst hizmet sunmaya adanmış 1000'den fazla profesyonelden oluşan yüksek vasıflı bir iş gücü istihdam etmektedir.

Bize Ulaşın: 0850 377 0 377


Aynı Akıllı Uygulama. Daha Hareketlilik..
Şimdi iPhone, iPad ve Android için Europcar mobil uygulamasını indirin! Daha fazla bilgi
Araç Kiralamada Yeni Dönem Europcar ile Başlıyor!
Araç kiralamada artık uzun prosedürler, sınırlı sayıda seçenek, gizli ücret ve sınırlı hizmet ağıyla vedalaşmanın vakti geldi!

Bundan böyle rent a car hizmetlerinden faydalanmak için firma araştırması ve fiyat kıyaslaması yapmaya gerek duymayacaksınız. İş,gezi ya da tatil amacıyla araç kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda önceliğiniz Europcar olacak.

Ankara,İstanbul ve İzmir gibi metropol kentlerin yanı sıra Türkiye’nin pek çok kentinde ve dünyanın pek çok ülkesinde aktif bir tempo ile sizlere hizmet sunmaktayız. Havaalanı lokasyonlarında da hizmet ağımız mevcut. Uçak seyahatlerinizin hemen ardından araba kiralama hizmeti kapsamında seçtiğiniz aracı havaalanında teslim alabilir ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.

Günlük, Aylık ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetleri | Yurt İçi ve Yurt Dışı Araç Kiralama Hizmetleri | Rent a car | Kiralık araç | Ucuz Kiralık Araç | İstanbul Rent a car

Avrupa’nın Lider Araç Kiralama Markası

2016 TripAdvisor Seyahat Seçimi