Kapat

İş Ortakları

Miles&Smiles ile Kazandıran Araç Kiralama Fırsatları

Miles&Smiles ile Kazandıran Araç Kiralama Fırsatları

Türk Hava Yolları ile Europcar’ın dünya genelinde varolan işbirliği sayesinde Miles&Smiles üyeleri partner.europcar.com/miles-and-smiles/en adresinden yapmış olduğu kiralamalarda mil ve indirim kazanma hakkına sahip oluyor.

Delta SkyMiles

Delta SkyMiles

+ %10 İndirim. Sürücünün adının olduğu geçerli SkyMiles kartı, hediye millerin yüklenmesi için araç kiralama istasyonlarında gösterilmelidir.

Türk Hava Yolları

Türk Hava Yolları

Miles & Smiles Sık Uçuş Programının bir üyesi olarak,500 mil ve Europcar’dan kiralama yaptığınızda kiralama başına %15’e kadar indirim kazanın.

Finnair Plus

Finnair Plus

Finnair Plus üyeleri Europcar ile kiralama yaptıklarında özel koşullardan yararlanırlar. Finnair Plus üyeleri ayrıca kiralama başına 500 mil kazanırlar.

Emirates Skywards

Emirates Skywards

Araç kiralamalarınızda geçerli 1,000 Skywards Miline kadar kazanç sağlayabilir ve nereye seyahat ediyorsanız kaliteli araç kiralama deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.

Flying Blue

Flying Blue

Flying Blue üyesi olarak, üyelik seviyenize bağlı olarak % 10’dan %15’e kadar indirimden yararlanın. Ayrıca kiralama başına 1000 standart mile kadar kazanç sağlayın.

Aeroflot

Aeroflot

2013'ten beri tek araç kiralama ortağı olduğumuz Aeroflot'un varış ülkelerindeki Europcar lokasyonlarında Aeroflot müşterilerine çok özel araç kiralama fırsatları sunmaktadır.

Miles&More

Miles&More

Miles&More üyeleri Europcar'dan kiralama yaptıklarında özel koşullardan yararlanırlar. Miles&More kart sahibi olarak, uluslararası kamu ürünlerinde özel indirim hakkı kazanırsınız.

Neden Europcar'ı Seçmeliyim?

Geniş Ofis Ağı

Geniş Ofis Ağı

Türkiye’nin birçok farklı lokasyonunda kaliteli hizmet

Zengin Araç Filosu

Zengin Araç Filosu

Her segmentten araç alternatifi

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

En iyi hizmet ile müşteri memnuniyeti odaklılık

Güvenilir Araç Kiralama

Güvenilir Araç Kiralama

Avrupa’nın Lider Araç Kiralama Markası

Bize Ulaşın: 0850 377 0 377


Aynı Akıllı Uygulama. Daha Hareketlilik..
Şimdi iPhone, iPad ve Android için Europcar mobil uygulamasını indirin! Daha fazla bilgi
Araç Kiralamada Yeni Dönem Europcar ile Başlıyor!
Araç kiralamada artık uzun prosedürler, sınırlı sayıda seçenek, gizli ücret ve sınırlı hizmet ağıyla vedalaşmanın vakti geldi!

Bundan böyle rent a car hizmetlerinden faydalanmak için firma araştırması ve fiyat kıyaslaması yapmaya gerek duymayacaksınız. İş,gezi ya da tatil amacıyla araç kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda önceliğiniz Europcar olacak.

Ankara,İstanbul ve İzmir gibi metropol kentlerin yanı sıra Türkiye’nin pek çok kentinde ve dünyanın pek çok ülkesinde aktif bir tempo ile sizlere hizmet sunmaktayız. Havaalanı lokasyonlarında da hizmet ağımız mevcut. Uçak seyahatlerinizin hemen ardından araba kiralama hizmeti kapsamında seçtiğiniz aracı havaalanında teslim alabilir ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.

Günlük, Aylık ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetleri | Yurt İçi ve Yurt Dışı Araç Kiralama Hizmetleri | Rent a car | Kiralık araç | Ucuz Kiralık Araç | İstanbul Rent a car

Avrupa’nın Lider Araç Kiralama Markası

2016 TripAdvisor Seyahat Seçimi