Kapat

Beşiktaş JK Erkek Basketbol Takımına Sponsor Olduk!

Neden Europcar'ı Seçmeliyim?


7/24 yol yardımı

Gizli ücret yok

Tüm havaalanlarında 7/24 hizmet

Son model araç filosu

Beşiktaş JK Erkek Basketbol Takımına Sponsor Olduk!

Europcar Türkiye olarak pazar payımızı arttırma faaliyetlerimizin yanı sıra, pandemi döneminde sosyal sorumluluk ve sponsorluk anlaşmalarımıza da hız kesmeden devam ediyoruz! Bu kapsamda son yıllarda elde ettiği sportif başarılar ile Türkiye’de ve Avrupa’da adından sıkça söz ettiren Beşiktaş JK Erkek Basketbol Takımı ile sponsorluk anlaşması imzaladık. Anlaşma kapsamında Beşiktaş JK Basketbol A Takımı 2020 - 2021 sezonunda ING Basketbol Süper Ligi’nde ve Avrupa’da oynayacağı tüm müsabakalarda, Europcar logolu şortlarla mücadele edecek. Sporun enerjisine ve dinamizmine ihtiyacımız olan bu dönemde; spora katkı sağlıyor olmaktan ve Beşiktaş JK Erkek Basketbol Takımı ile iş birlikteliği yapmaktan duyduğumuz büyük sevinci sizlerle paylaşıyoruz.

Bize Ulaşın: 0850 377 0 377


Aynı Akıllı Uygulama. Daha Hareketlilik..
Şimdi iPhone, iPad ve Android için Europcar mobil uygulamasını indirin! Daha fazla bilgi
Araç Kiralamada Yeni Dönem Europcar ile Başlıyor!
Araç kiralamada artık uzun prosedürler, sınırlı sayıda seçenek, gizli ücret ve sınırlı hizmet ağıyla vedalaşmanın vakti geldi!

Bundan böyle rent a car hizmetlerinden faydalanmak için firma araştırması ve fiyat kıyaslaması yapmaya gerek duymayacaksınız. İş,gezi ya da tatil amacıyla araç kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda önceliğiniz Europcar olacak.

Ankara,İstanbul ve İzmir gibi metropol kentlerin yanı sıra Türkiye’nin pek çok kentinde ve dünyanın pek çok ülkesinde aktif bir tempo ile sizlere hizmet sunmaktayız. Havaalanı lokasyonlarında da hizmet ağımız mevcut. Uçak seyahatlerinizin hemen ardından araba kiralama hizmeti kapsamında seçtiğiniz aracı havaalanında teslim alabilir ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.

Günlük, Aylık ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetleri | Yurt İçi ve Yurt Dışı Araç Kiralama Hizmetleri | Rent a car | Kiralık araç | Ucuz Kiralık Araç | İstanbul Rent a car

Dünyanın Lider Araç Kiralama Şirketi Web Sitesi

2016 TripAdvisor Seyahat Seçimi