Kapat

Güvenli Seyahat

Neden Europcar'ı Seçmeliyim?


7/24 yol yardımı

Gizli ücret yok

Tüm havaalanlarında 7/24 hizmet

Son model araç filosu

Güvenli Seyahat

Çin’in Wuhan şehrinde ortaya çıkan, birçok kişinin enfekte olmasına ve hayatını kaybetmesine yol açan salgın hastalık Coronavirüs COVID-19 için sürecin en başından beri gerekli tüm önlemleri alıyoruz.

Kiralanan tüm araçlarımızı müşterilerimize teslim etmeden önce sterilizasyon makineleriyle dezenfekte ve steril hale getiriyoruz. Tüm bölgemiz belli aralıklarla dezenfektan kontrolünden geçiriliyor olup ofislerimiz düzenli olarak hem çalışanlarımız hem de sizler için dezenfektanlı ürünlerle temizlenip, hijyen kurallarına dikkat edilmektedir. Ofis çalışanlarımıza gerekli bilgilendirmeleri sağlayarak; maske kullanımı, sosyal mesafe gibi kuralların en doğru şekilde uygulanmasını sağlıyoruz.

Kiralama yapan tüm müşterilerimize ücretsiz iptal ve esnek seçenekler sunuyoruz. Aracınızın anahtarını sizlere teslim etmeden önce dezenfekte edip kapalı zarflar içinde muhafaza ediyoruz, böylelikle dezenfekte işleminden sonra aracınızın anahtarına dokunan ilk kişi siz oluyorsunuz. Tüm araçlarımıza talep edilen şoför ve yolcu sayısı adedinde jelatinli maske ve dezenfektanlı mendil koyuyoruz.

Tüm bunlara ek olarak geçtiğimiz bu zorlu dönemde toplu taşımaya alternatif bir seyahat aracı olabilmek adına dönemsel olarak kampanyalar düzenliyor, müşterilerimize her açıdan kolaylık sunabilmek adına özveri ile çalışıyoruz.

Siz de gönül rahatlığıyla seyahat edebilmek için hemen web sitemizden, ofislerimizden veya 0850 377 0 377’den bize ulaşarak rezervasyonunuzu yaptırın.

Sağlıklı günler dileriz.

 


 

 

 

 

 

Bize Ulaşın: 0850 377 0 377


Aynı Akıllı Uygulama. Daha Hareketlilik..
Şimdi iPhone, iPad ve Android için Europcar mobil uygulamasını indirin! Daha fazla bilgi
Araç Kiralamada Yeni Dönem Europcar ile Başlıyor!
Araç kiralamada artık uzun prosedürler, sınırlı sayıda seçenek, gizli ücret ve sınırlı hizmet ağıyla vedalaşmanın vakti geldi!

Bundan böyle rent a car hizmetlerinden faydalanmak için firma araştırması ve fiyat kıyaslaması yapmaya gerek duymayacaksınız. İş,gezi ya da tatil amacıyla araç kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda önceliğiniz Europcar olacak.

Ankara,İstanbul ve İzmir gibi metropol kentlerin yanı sıra Türkiye’nin pek çok kentinde ve dünyanın pek çok ülkesinde aktif bir tempo ile sizlere hizmet sunmaktayız. Havaalanı lokasyonlarında da hizmet ağımız mevcut. Uçak seyahatlerinizin hemen ardından araba kiralama hizmeti kapsamında seçtiğiniz aracı havaalanında teslim alabilir ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.

Günlük, Aylık ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetleri | Yurt İçi ve Yurt Dışı Araç Kiralama Hizmetleri | Rent a car | Kiralık araç | Ucuz Kiralık Araç | İstanbul Rent a car

Dünyanın Lider Araç Kiralama Şirketi Web Sitesi

2016 TripAdvisor Seyahat Seçimi