Kapat

Hakkımızda

 


1949 yılında Paris'te kurulan Europcar International, bugün dünyanın 170 ülkesinde, yaklaşık   13.000 ofis ve 1.2 Milyondan fazla araçtan oluşan ağıyla, Avrupa'nın en büyük araç kiralama  firmalarından birisidir. Havayolu şirketleri, otel zincirleri ve otomobil kulüpleri gibi kuruluşlarla   yapılmış olan uluslar arası anlaşmalar,  Europcar'ın müşterilerine sunduğu hizmeti, otomobil   kiralama standartlarının üzerine çıkararak global bir hareketlilik kavramına dönüştürmüştür. Uluslararası bir firma olmanın avantajıyla, çok uluslu şirketlerle yapılan anlaşmalar sayesinde, Türkiye'de ve diğer ülkelerde özel fiyat ve şartlarla otomobil kiralama hizmeti vermektedir.

Filosunu müşteri odaklı geliştiren Europcar, sürekli yenilenen araçları ve dizel seçenekleriyle müşterisine en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Filosunda bulunan geniş araç seçenekleri ekonomik grup araçlardan, minibüslere kadar çeşitlilik göstermekte ve her türlü otomobil ihtiyacına cevap verebilmektedir.  Çoğu havalimanlarında olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, Aydın, Denizli, Antalya, Adana, Muğla, Bursa, Çanakkale, Konya, Kayseri, Nevşehir (Ürgüp), Samsun, Trabzon, Ordu, Rize, Gaziantep, Şanlıurfa, Sivas,  Erzurum, Elazığ, Bingöl, Hatay, Kahramanmaraş, Mersin ve Mardin illerinde yerleşik bulunan EUROPCAR Türkiye'nin, özellikle Ege ve Akdeniz illerinde hemen hemen her lokasyonda ofisi bulunmaktadır. Çeşme, Kuşadası, Bodrum, Dalaman, Marmaris, Didim, Dalyan, Fethiye, Belek, Kemer, Alanya ve Side ofisleri ile birlikte Ege'yi Akdeniz'e bağlayan güzergahta Europcar hizmetleri en iyi şekilde verilmektedir. FAZ Oto Kiralama A.Ş., Europcar International'ın Türkiye temsilcisidir. Türkiye geneline yayılmış 91 ofis ve 3500'den fazla otomobil filosu bulunmaktadır. Europcar sisteminin kullanıma sunduğu tüm olanaklar, Faz Oto tarafından, Türkiye'de sunulmaktadır.

Europcar'ın yaygın ve güçlü ağı sayesinde; uluslararası rezervasyon hizmeti, internet ortamında direkt rezervasyon yapabilme kolaylığı, 24 saat danışma ve hasar servisi, uluslararası dolaşım ve tek yön kiralama kolaylıkları şirketlerin yurtdışı iş gezilerini daha kolay hale getirmektedir. Yurt içinde ise yıl boyunca garantili özel fiyatlar, rezervasyon önceliği, tek yön kiralama kolaylıkları, şoförlü hizmet, adrese teslimat yine firmamız tarafından sunulan ayrıcalıklardır.

Misyonumuz :

Europcar araç kiralamadan, serbest dolaşım sağlayıcılığına müşterilerinin mobilite ihtiyaçlarını en yüksek standartlarda en uygun fiyatlara ve sunabileceği maksimum katma değeri hizmetlerine katarak kişisel ihtiyaçlara her durumda en doğru çözümleri yaratarak maksimum müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmetlerini geliştirir ve müşterileri ile paylaşır. Bu sebeple havayolu şirketleri, otel zincirleri, otomobil bakım servisleri, yol asistant sağlayıcıları ile ortak platformlarda çalışarak müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarına uygun çözümleri üretebilmektedir.  Europcar tüm imkanlarını kullanarak her koşulda avantajlı hizmetler sunarak müşterilerinin otomobil kiralama ihtiyaçlarında  en yüksek katma değeri onlara verme ilkesi ile çalışır.

Europcar müşterilerine rezervasyon alanında da birçok kanal sunarak onların koşullarına en uygun sistemden faydalanabilmelerini hedeflemiştir. Böylece her müşterisinin kişisel tercih ve istekleri doğrultusunda kendisine en uygun olduğunu düşündüğü kanal üzerinden rezervasyon yapabilmesine olanak tanımaktadır. Günümüzün karmaşık dünyasında, insanların kişisel önceliklerini (iş hayatı ve özel hayatta) belirlemedeki özgürlüğünün önemi gün geçtikçe daha da ön plana çıkmaya başlamıştır. Bu nedenle Europcar, müşterilerini kişisel tercih ve beklentileri doğrultusunda mobilite ihtiyaçlarına en tatmin edici kupon hizmetler sunmayı kendine hedef edinmiştir.

Bize Ulaşın: 0850 377 0 377


Aynı Akıllı Uygulama. Daha Hareketlilik..
Şimdi iPhone, iPad ve Android için Europcar mobil uygulamasını indirin! Daha fazla bilgi
Araç Kiralamada Yeni Dönem Europcar ile Başlıyor!
Araç kiralamada artık uzun prosedürler, sınırlı sayıda seçenek, gizli ücret ve sınırlı hizmet ağıyla vedalaşmanın vakti geldi!

Bundan böyle rent a car hizmetlerinden faydalanmak için firma araştırması ve fiyat kıyaslaması yapmaya gerek duymayacaksınız. İş,gezi ya da tatil amacıyla araç kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda önceliğiniz Europcar olacak.

Ankara,İstanbul ve İzmir gibi metropol kentlerin yanı sıra Türkiye’nin pek çok kentinde ve dünyanın pek çok ülkesinde aktif bir tempo ile sizlere hizmet sunmaktayız. Havaalanı lokasyonlarında da hizmet ağımız mevcut. Uçak seyahatlerinizin hemen ardından araba kiralama hizmeti kapsamında seçtiğiniz aracı havaalanında teslim alabilir ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.

Günlük, Aylık ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetleri | Yurt İçi ve Yurt Dışı Araç Kiralama Hizmetleri | Rent a car | Kiralık araç | Ucuz Kiralık Araç | İstanbul Rent a car

Avrupa’nın Lider Araç Kiralama Markası

2016 TripAdvisor Seyahat Seçimi