Kapat

Citibank

Citibank üyelerine özel indirimlerden yararlanın!

Citibank

Özel Citibank Dünya ayrıcalıklı oranları minimum 24 saat önceden bu sayfa üzerinden rezervasyon yaptığınızda otomatik olarak uygulanacaktır.
Citibank üyesi müşterilere özel %10 indirimle aracınızı kiralayın. Europcar konforuyla seyahat etmenin avantajlarından faydalanın.
Citibank üye kartı ve şoförün adına olan geçerli ehliyet kiralama anında sunulmalıdır.Bu teklif diğer teklif veya indirimler ile birlikte kullanılmaz ve kiralama yapılan ilgili ülkede geçerli olan genel kiralama şartlarına ve koşullarına tabidir. Europcar ücretleri tüm zorunlu ücretleri kapsamaktadır böylece ilave ekstralar olmayacaktır. Vergi, Kaza Hasarından Feragat (CDW), hırsızlık feragati (TW), havayolu ücretleri ve uygulanabilir olduğunda araç tescil ücretlerini kapsamaktadır. Sınırlı mil hesabının uygulandığı bazı ülkeler ve kiralık ürünler dışında mil hesabı genellikle sınırsızdır. Rezervasyon süreci esnasında oran koşullarına bakınız. Havayolu ücretleri uygulanabilir, lütfen rezervasyon anında kontrol ediniz.

Bize Ulaşın: 0850 377 0 377


Aynı Akıllı Uygulama. Daha Hareketlilik..
Şimdi iPhone, iPad ve Android için Europcar mobil uygulamasını indirin! Daha fazla bilgi
Araç Kiralamada Yeni Dönem Europcar ile Başlıyor!
Araç kiralamada artık uzun prosedürler, sınırlı sayıda seçenek, gizli ücret ve sınırlı hizmet ağıyla vedalaşmanın vakti geldi!

Bundan böyle rent a car hizmetlerinden faydalanmak için firma araştırması ve fiyat kıyaslaması yapmaya gerek duymayacaksınız. İş,gezi ya da tatil amacıyla araç kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda önceliğiniz Europcar olacak.

Ankara,İstanbul ve İzmir gibi metropol kentlerin yanı sıra Türkiye’nin pek çok kentinde ve dünyanın pek çok ülkesinde aktif bir tempo ile sizlere hizmet sunmaktayız. Havaalanı lokasyonlarında da hizmet ağımız mevcut. Uçak seyahatlerinizin hemen ardından araba kiralama hizmeti kapsamında seçtiğiniz aracı havaalanında teslim alabilir ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.

Günlük, Aylık ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetleri | Yurt İçi ve Yurt Dışı Araç Kiralama Hizmetleri | Rent a car | Kiralık araç | Ucuz Kiralık Araç | İstanbul Rent a car

Avrupa’nın Lider Araç Kiralama Markası

2016 TripAdvisor Seyahat Seçimi