Kapat

Miles&Smiles ile Kazandıran Araç Kiralama Fırsatları

Miles&Smiles ile Kazandıran Araç Kiralama Fırsatları

Yurtdışı araç kiralamalarınızda Ekstra Mil ya da İndirim Kazanma Fırsatı Europcar ' da !
Dünyanın en büyük otomobil kiralama ağlarından biri olan ve ekonomiden prestije kadar çok çeşitli araçları sunan Avrupa otomobil kiralama liderini keşfedin. 133 ülkede yeralan kiralama ofisleriyle global bir ayak izi olan Europcar, değişen gereksinimlerini karşılamak için müşterilerine mobilite çözümleri sunmakta ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Türk Hava Yolları ile Europcar’ın dünya genelinde varolan işbirliği sayesinde Miles&Smiles üyeleri ' partner.europcar.com/miles-and-smiles/en ' adresinden yapmış olduğu kiralamalarda mil ve indirim kazanma hakkına sahip oluyor.
Kampanya Koşulları ; İndirimli kiralamalarda Mil kazanılmaz. Miles&Smiles üyeleri, bir araç kiralamadan Mil kazanabilmek için dijital üyelik kartlarını veya TK Numaralarını ibraz etmelidir. Aynı otomobil veya farklı bir otomobil birbirini takip eden günlerde aynı ofis veya farklı ofislerden kiralanırsa, bu kiralama bir kira dönemi olarak sayılır. Sadece otomobil kiralayan Miles&Smiles üyesi Mil kazanabilir. Üyelerin Miles&Smiles hesabında araç kiralamalarından elde edilen Millerin gösterilmesi belirli bir süre alabilir. Herhangi bir sorun olması durumunda, üyeler, araç kiraladıkları şirkete kira kontratı ve faturalarını göstermelidir. İndirimli fiyatlarla araç kiralamak için Miles&Smiles üyeleri, kiralama esnasında, üyelik el kitabı veya web sitemizde yer alan indirim kodlarını sağlamalıdır. ABD'de veya Kanada'da yapılan kiralamalarda Mil kazanılmaz. Bununla birlikte, ABD ve Kanada'dan yapılan rezervasyonlar Europcar ağı içinde Mil kazanmaya hak kazanır.

Bize Ulaşın: 0850 377 0 377


Aynı Akıllı Uygulama. Daha Hareketlilik..
Şimdi iPhone, iPad ve Android için Europcar mobil uygulamasını indirin! Daha fazla bilgi
Araç Kiralamada Yeni Dönem Europcar ile Başlıyor!
Araç kiralamada artık uzun prosedürler, sınırlı sayıda seçenek, gizli ücret ve sınırlı hizmet ağıyla vedalaşmanın vakti geldi!

Bundan böyle rent a car hizmetlerinden faydalanmak için firma araştırması ve fiyat kıyaslaması yapmaya gerek duymayacaksınız. İş,gezi ya da tatil amacıyla araç kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda önceliğiniz Europcar olacak.

Ankara,İstanbul ve İzmir gibi metropol kentlerin yanı sıra Türkiye’nin pek çok kentinde ve dünyanın pek çok ülkesinde aktif bir tempo ile sizlere hizmet sunmaktayız. Havaalanı lokasyonlarında da hizmet ağımız mevcut. Uçak seyahatlerinizin hemen ardından araba kiralama hizmeti kapsamında seçtiğiniz aracı havaalanında teslim alabilir ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.

Günlük, Aylık ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetleri | Yurt İçi ve Yurt Dışı Araç Kiralama Hizmetleri | Rent a car | Kiralık araç | Ucuz Kiralık Araç | İstanbul Rent a car

Avrupa’nın Lider Araç Kiralama Markası

2016 TripAdvisor Seyahat Seçimi