Kapat

Delta SkyMiles

Günlük 60 mil kazanın!

Delta SkyMiles

SkyMiles üyeleri, Europcar ile kiralama yaptıklarında gün başına 60 mil kazanırlar (maksimum 30 gün). Bu teklif Europcar ağı boyunca ve çok çeşitli araçlarda mevcuttur.
SkyMiles programı dünya sınıfı bağlılık programıdır. Üyeleri muhteşem faydalar ile ödüllendirir. SkyMiles üyeleri hem yerde hem de havada eşsiz hizmetler almaktadır.
Tur operatör oranları, aracı oranları, Europcar personeli ve ortak şirket personeli oranları,orta ve uzun dönemli kiralamalar(25 günden uzun olanlar),ücretsiz veya ihale kiralamaları,anlaşmaya varılmış oranlar haricinde tüm oranlar makuldür.Araç değişikliği ve şoförlü sürüş hizmetleri mil kazanmak için uygun değildir. Miller US ve Kanada’daki mevcut ortağımız ile kabul edilmeyen kiralamalarda yatırılmayacaktır. (Tabi ki US’den gelen rezervasyonlar ağın geri kalan yerlerinde uygundur.Millerinizin hesaba geçmesi için 6-8 hafta gereklidir. İndirim “Aracınızı seçiniz” aşamasında toplam fiyatınıza uygulanacaktır. İndirim tüm Europcar ağındaki uluslar arası kamu varış ödemeleri oranlara uygulanır.

Bize Ulaşın: 0850 377 0 377


Aynı Akıllı Uygulama. Daha Hareketlilik..
Şimdi iPhone, iPad ve Android için Europcar mobil uygulamasını indirin! Daha fazla bilgi
Araç Kiralamada Yeni Dönem Europcar ile Başlıyor!
Araç kiralamada artık uzun prosedürler, sınırlı sayıda seçenek, gizli ücret ve sınırlı hizmet ağıyla vedalaşmanın vakti geldi!

Bundan böyle rent a car hizmetlerinden faydalanmak için firma araştırması ve fiyat kıyaslaması yapmaya gerek duymayacaksınız. İş,gezi ya da tatil amacıyla araç kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda önceliğiniz Europcar olacak.

Ankara,İstanbul ve İzmir gibi metropol kentlerin yanı sıra Türkiye’nin pek çok kentinde ve dünyanın pek çok ülkesinde aktif bir tempo ile sizlere hizmet sunmaktayız. Havaalanı lokasyonlarında da hizmet ağımız mevcut. Uçak seyahatlerinizin hemen ardından araba kiralama hizmeti kapsamında seçtiğiniz aracı havaalanında teslim alabilir ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.

Günlük, Aylık ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetleri | Yurt İçi ve Yurt Dışı Araç Kiralama Hizmetleri | Rent a car | Kiralık araç | Ucuz Kiralık Araç | İstanbul Rent a car

Avrupa’nın Lider Araç Kiralama Markası

2016 TripAdvisor Seyahat Seçimi