Kapat

Aeroflot

Europcar, Aeroflot müşterileri için en iyi araç kiralama imkanı sunar.

Aeroflot

2013'ten beri tek araç kiralama ortağı olduğumuz Aeroflot'un varış ülkelerindeki Europcar lokasyonlarında Aeroflot müşterilerine çok özel araç kiralama fırsatları sunmaktadır.
Aeroflot üyeleri Europcar ile kiralama yaptıklarında özel koşullardan yararlanın ve 1.500'e kadar mil kazanın.
Europcar araç kiralama fiyatları tüm zorunlu ücretleri kapsamaktadır böylece ilave ücretler ödemenize gerek kalmayacaktır. Vergi, Kaza Hasarından Feragat (CDW), hırsızlık feragati (TW), havayolu ücretleri ve uygulanabilir olduğunda araç tescil ücretlerini kapsamaktadır. Sınırlı mil hesabının uygulandığı bazı ülkeler ve ek ürünler dışında mil hesabı genellikle sınırsızdır. ÖNEMLİ: Kış döneminde rezervasyon yaptırdığınızda, hava koşullarına tabi olarak kış lastiklerinin Almanya’da zorunlu olduğunu unutmayınız. Online rezervasyon yaptığınızda veya Europcar istasyonunda teslim aldığınızda ekstra olarak kış lastiği ekleyebilirsiniz.

Bize Ulaşın: 0850 377 0 377


Aynı Akıllı Uygulama. Daha Hareketlilik..
Şimdi iPhone, iPad ve Android için Europcar mobil uygulamasını indirin! Daha fazla bilgi
Araç Kiralamada Yeni Dönem Europcar ile Başlıyor!
Araç kiralamada artık uzun prosedürler, sınırlı sayıda seçenek, gizli ücret ve sınırlı hizmet ağıyla vedalaşmanın vakti geldi!

Bundan böyle rent a car hizmetlerinden faydalanmak için firma araştırması ve fiyat kıyaslaması yapmaya gerek duymayacaksınız. İş,gezi ya da tatil amacıyla araç kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda önceliğiniz Europcar olacak.

Ankara,İstanbul ve İzmir gibi metropol kentlerin yanı sıra Türkiye’nin pek çok kentinde ve dünyanın pek çok ülkesinde aktif bir tempo ile sizlere hizmet sunmaktayız. Havaalanı lokasyonlarında da hizmet ağımız mevcut. Uçak seyahatlerinizin hemen ardından araba kiralama hizmeti kapsamında seçtiğiniz aracı havaalanında teslim alabilir ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.

Günlük, Aylık ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetleri | Yurt İçi ve Yurt Dışı Araç Kiralama Hizmetleri | Rent a car | Kiralık araç | Ucuz Kiralık Araç | İstanbul Rent a car

Avrupa’nın Lider Araç Kiralama Markası

2016 TripAdvisor Seyahat Seçimi