Kapat

ALL Accor Live Limitless

Accor Otel ALL üyelerine özel indirimlerden yararlanın!

ALL Accor Live Limitless

Dünyanın önde gelen otel operatörü ve Avrupa'da pazar lideri olan Accor, 4.400'den fazla otel ve 530.000 odaya sahip olup 90 ülkede bulunmaktadır. Şirket, yenilikçi ve kaliteli ürünler sunmak için işletmelerini sürekli olarak yenilemekte.
Üyelik seviyesine bağlı olarak, ALL Accor Live Limitless üyeleri,% 15 ila 25 indirimden yararlanır ve Europcar ile kiralarken, her bir kiralama için 1000 puan kazanır! Detaylı bilgi için: All Accor sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bize Ulaşın: 0850 377 0 377


Aynı Akıllı Uygulama. Daha Hareketlilik..
Şimdi iPhone, iPad ve Android için Europcar mobil uygulamasını indirin! Daha fazla bilgi
Araç Kiralamada Yeni Dönem Europcar ile Başlıyor!
Araç kiralamada artık uzun prosedürler, sınırlı sayıda seçenek, gizli ücret ve sınırlı hizmet ağıyla vedalaşmanın vakti geldi!

Bundan böyle rent a car hizmetlerinden faydalanmak için firma araştırması ve fiyat kıyaslaması yapmaya gerek duymayacaksınız. İş,gezi ya da tatil amacıyla araç kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda önceliğiniz Europcar olacak.

Ankara,İstanbul ve İzmir gibi metropol kentlerin yanı sıra Türkiye’nin pek çok kentinde ve dünyanın pek çok ülkesinde aktif bir tempo ile sizlere hizmet sunmaktayız. Havaalanı lokasyonlarında da hizmet ağımız mevcut. Uçak seyahatlerinizin hemen ardından araba kiralama hizmeti kapsamında seçtiğiniz aracı havaalanında teslim alabilir ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.

Günlük, Aylık ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetleri | Yurt İçi ve Yurt Dışı Araç Kiralama Hizmetleri | Rent a car | Kiralık araç | Ucuz Kiralık Araç | İstanbul Rent a car

Avrupa’nın Lider Araç Kiralama Markası

2016 TripAdvisor Seyahat Seçimi