Kapat

İstanbul Anadolu Yakasında Araç Kiralama

İstanbul Anadolu Yakasında Araç Kiralama

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Pendik ilçesi sınırlarında Kurtköy’de inşa edilen İstanbul’un 2. Havalimanıdır. Havalimanı ismini, dünyanın ilk kadın savaş pilotu ve Türkiye’nin ilk kadın pilotu olan Sabiha Gökçen’den almıştır.

Havalimanı, “Malaysia Airports” tarafından işletilmektedir. Yer hizmetleri, operasyon, kargo ve güvenlik işlemleri kısa ISG olan İstanbul Sabiha Gökçen Uluslarası Havalimanı Yatırım Yapım ve İşletme A.Ş tarafından yürütülmektedir. Türkiye’deki Havaalanları İstatiklerine göre, toplam yolcu trafiği bakımından 3. Havalimanıdır.

Sabiha Gökçen Havalimanı sadece İstanbul’un değil, İzmit, Kocaeli, Sakarya, Adapazarı, Bursa gibi illerin de hava ulaşımında kullandığı ortak bir alandır.

Sabiha Gökçen Havalimanı’na indiğinizde, sizi her zaman ki sıcak kanlılığı ile bekleyen personelimiz ve hesaplı uygun fiyat otomobil’leriyle Europcar karşılamaya hazırdır.

Europcar İstanbul’un her noktasına yayılmış ofislerine ücretsiz araç teslim edebilirsiniz.

İstanbul’un Anadolu’ya açılan kapısı olan havalimanı’ndan Europcar aracılığıyla yapacağınız ekonomik araç kiralama ile işlemlerinizi zamanında ve sorun halletmenin keyfine varabilirsiniz.

Europcar'ı Neden Seçmeliyim

  • Kolay Online Rezervasyon: Ara, Seç, Rezervasyon
  • Ekspres pick-up hizmeti mevcut
  • Günlük, Haftalık, Aylık, Kısa ve Uzun Vadeli Araç Kiralama
  • Yeni Araç Filosu
  • Ödüllü Araç Kiralama Şirketi

Kiralama Yerleri

Teklifler ve Promosyonlar
%35 e varan indirim
%35 e varan indirim

İstanbul'da araç kiralamada son teklifler. Online rezervasyon yaptığınızda ve ödediğinizde İstanbul'da oto kiralama için muhteşem hesaplı fiyatlar.

Daha fazla bilgi >

Bize Ulaşın: 0850 377 0 377


Aynı Akıllı Uygulama. Daha Hareketlilik..
Şimdi iPhone, iPad ve Android için Europcar mobil uygulamasını indirin! Daha fazla bilgi
Araç Kiralamada Yeni Dönem Europcar ile Başlıyor!
Araç kiralamada artık uzun prosedürler, sınırlı sayıda seçenek, gizli ücret ve sınırlı hizmet ağıyla vedalaşmanın vakti geldi!

Bundan böyle rent a car hizmetlerinden faydalanmak için firma araştırması ve fiyat kıyaslaması yapmaya gerek duymayacaksınız. İş,gezi ya da tatil amacıyla araç kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda önceliğiniz Europcar olacak.

Ankara,İstanbul ve İzmir gibi metropol kentlerin yanı sıra Türkiye’nin pek çok kentinde ve dünyanın pek çok ülkesinde aktif bir tempo ile sizlere hizmet sunmaktayız. Havaalanı lokasyonlarında da hizmet ağımız mevcut. Uçak seyahatlerinizin hemen ardından araba kiralama hizmeti kapsamında seçtiğiniz aracı havaalanında teslim alabilir ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.

Günlük, Aylık ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetleri | Yurt İçi ve Yurt Dışı Araç Kiralama Hizmetleri | Rent a car | Kiralık araç | Ucuz Kiralık Araç | İstanbul Rent a car

Dünyanın Lider Araç Kiralama Şirketi Web Sitesi

2016 TripAdvisor Seyahat Seçimi