Kapat

Bordeaux'da Araç Kiralama

Bordeaux'da Araç Kiralama

Fransa'nın güneybatısında, Akitanya bölgesinde yer alan tarihi bir liman şehri. Bordeaux, 2007'den beri, tarihi liman şehri olması nedeniyle UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer alıyor.  Garonne nehri kıyısındaki şehrin görünümü, yarım ay şeklinde ve nehrin Atlas Okyanus'una döküldüğü noktadan 98 km. uzaklıkta. Şehir nüfusu, 250 bin civarında. 18. yüzyılda, şehirdeki tüm ahşap yapılar yıkılıp, taş binalar inşa edilmiş. Bu da Bordeaux tarihinde önemli bir dönüm noktası olmuş. Şehir merkezi 18. yüzyılda yapıldığı şekliyle büyük ölçüde korunmuş.

Tabi ki Bordeaux'un en önemli özelliği, dünyaca ünlü şarapları.

Okyanus kıyısında olması nedeniyle, yaz dahil her zaman yağmur olasılığı var.

Europcar'ı Neden Seçmeliyim

  • Kolay Online Rezervasyon: Ara, Seç, Rezervasyon
  • Ekspres pick-up hizmeti mevcut
  • Günlük, Haftalık, Aylık, Kısa ve Uzun Vadeli Araç Kiralama
  • Yeni Araç Filosu
  • Ödüllü Araç Kiralama Şirketi

Kiralama Yerleri

Teklifler ve Promosyonlar
Bordeaux
Bordeaux

Bordeaux, Avrupa’nın köklü ülkelerinden Fransa’da bulunan bir yerleşim yeridir. Ülkenin güneybatısında yer alan Bordeaux, hem bölgenin hem de Fransa’nın en önde gelen şehirleri arasındadır. Şehir, eşsiz bir mimariye sahip olan diğer birçok Fransız şehriyle benzer özelliklere sahiptir. Garonne Nehri kıyısında kurulu olan Bordeaux, Atlantik Okyanusu’na da kıyı konumundadır. Bu anlamda ülkenin en stratejik noktalarından biri olan Bordeaux, Fransa tarihi boyunca kritik roller üstlenmiştir.

Daha fazla bilgi >

Bize Ulaşın: 0850 377 0 377


Aynı Akıllı Uygulama. Daha Hareketlilik..
Şimdi iPhone, iPad ve Android için Europcar mobil uygulamasını indirin! Daha fazla bilgi
Araç Kiralamada Yeni Dönem Europcar ile Başlıyor!
Araç kiralamada artık uzun prosedürler, sınırlı sayıda seçenek, gizli ücret ve sınırlı hizmet ağıyla vedalaşmanın vakti geldi!

Bundan böyle rent a car hizmetlerinden faydalanmak için firma araştırması ve fiyat kıyaslaması yapmaya gerek duymayacaksınız. İş,gezi ya da tatil amacıyla araç kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda önceliğiniz Europcar olacak.

Ankara,İstanbul ve İzmir gibi metropol kentlerin yanı sıra Türkiye’nin pek çok kentinde ve dünyanın pek çok ülkesinde aktif bir tempo ile sizlere hizmet sunmaktayız. Havaalanı lokasyonlarında da hizmet ağımız mevcut. Uçak seyahatlerinizin hemen ardından araba kiralama hizmeti kapsamında seçtiğiniz aracı havaalanında teslim alabilir ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.

Günlük, Aylık ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetleri | Yurt İçi ve Yurt Dışı Araç Kiralama Hizmetleri | Rent a car | Kiralık araç | Ucuz Kiralık Araç | İstanbul Rent a car

Avrupa’nın Lider Araç Kiralama Markası

2016 TripAdvisor Seyahat Seçimi