Kapat

Nice, Fransa'da Araç Kiralama

Nice, Fransa'da Araç Kiralama

Fransız Rivierası'nda yer alan Nice, Aix en Provence ve yakınlardaki Korsika Adası ile Côte d’Azur'u keşfetmek için mükemmel bir başlangıç ​​noktasıdır. Şehir içinde ve çevresinde rahat bir şekilde  araç kiralayabilirsiniz. Korsika ve Sardinya'ya giden feribotlara büyüleyici limandan kolayca ulaşılabilir.

Şehir içinde keşfedilecek çok şey var.

Nice Europcar ile araç kiralama deneyimi;

Nice'de dört Europcar istasyonu var, ikisi Nice Côte d'Azur Havaalanı'nda, diğeri ise şehrin kalbinde Promenade des Anglais'te bulunan ana tren istasyonunda. Dördüncüsü şehrin kuzeyinde, Carros yakınlarında.


 

Europcar, Nice'te çok sayıda araba ve minibüs kiralama seçeneğine sahiptir. Fiat 500 ve Volkswagen Polo gibi küçük şehir otomobilleri rahatça gezmenize yardımcı olacak. Aileler Ford C-Max gibi daha büyük modelleri tercih edebilir veya bu Riviera şıklığı için Porsche Boxster'ı tercih edebilir..


 

Eğer daha büyük bir şeye ihtiyacınız varsa, minibüs kiralama da mevcuttur.

Nice'de Europcar ile kiralama, size uygun uzun ve kısa süreli kiralama ile esnek opsiyonlar tanımaktadır..


 

Nice'de Sürüş

ABD ehliyet lisansları Fransa'daki kiralamalar için geçerlidir.

Nice'e A8 otoyolundan erişilir ve bu bölgedeki hız sınırı, her zamanki 130 km / saatin aksine 100 km / s ile Fransa'nın geri kalanından daha düşüktür. Şehir merkezinde, hız sınırı 50 km / s ve ücretli otoyollarda 80 km / s.

Yağmurlu havalarda, otomatik rotadaki hız sınırları 10 km / s azalır. Görüş mesafesi 50 metreden azsa, tüm yol tiplerinde hız sınırı 50 km / s'dir.


 

Otopark ücretsizdir, ancak şehir merkezinde yaygın değildir. Kentin bazı bölümlerinde Pazartesi ile Cumartesi arasında, sabah 9 ile akşam 8 arasında çalışan sayaçlar bulunur. Bunlar saatte 1,30 € 'dur. Bununla birlikte, bu alanlardaki maksimum kalış süresinin iki saat olduğunu unutmamak önemlidir, bu nedenle günü kenti keşfederek geçirmek isterseniz uzun süreli bir otopark veya garaj bulmanız gerekecektir. Bunların tam listesi turizm kurulu web sitesinde bulunabilir.

Europcar'ı Neden Seçmeliyim

  • Kolay Online Rezervasyon: Ara, Seç, Rezervasyon
  • Ekspres pick-up hizmeti mevcut
  • Günlük, Haftalık, Aylık, Kısa ve Uzun Vadeli Araç Kiralama
  • Yeni Araç Filosu
  • Ödüllü Araç Kiralama Şirketi

Kiralama Yerleri

Teklifler ve Promosyonlar
Nice, Fransa Keşfi
Nice, Fransa Keşfi

Bu kente gelmişken trenle kolayca ulaşabileceğiniz Riviera, Monaco, Cannes ve Antibes’i ziyaret etmenizi öneririz. Ünlü sanatçıların ziyaret ettiği Saint Tropez’yi otobüsler vasıtasıyla ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Tarte Tropezienne adlı geleneksel tatlıyı da tatmanızı öneririz. Gezi listenize Grasse’yi de ekleyebilirsiniz. Grasse Fransız parfümünün ana yurdudur. Ayrıca St. Paul de Vence’in en yüksek tepesinden harika bir manzara izleyebilirsiniz. Bu manzarayı gördükten sonra neden ressamların burayı tercih ettiklerini daha iyi anlayacaksınız.

Daha fazla bilgi >

Bize Ulaşın: 0850 377 0 377


Aynı Akıllı Uygulama. Daha Hareketlilik..
Şimdi iPhone, iPad ve Android için Europcar mobil uygulamasını indirin! Daha fazla bilgi
Araç Kiralamada Yeni Dönem Europcar ile Başlıyor!
Araç kiralamada artık uzun prosedürler, sınırlı sayıda seçenek, gizli ücret ve sınırlı hizmet ağıyla vedalaşmanın vakti geldi!

Bundan böyle rent a car hizmetlerinden faydalanmak için firma araştırması ve fiyat kıyaslaması yapmaya gerek duymayacaksınız. İş,gezi ya da tatil amacıyla araç kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda önceliğiniz Europcar olacak.

Ankara,İstanbul ve İzmir gibi metropol kentlerin yanı sıra Türkiye’nin pek çok kentinde ve dünyanın pek çok ülkesinde aktif bir tempo ile sizlere hizmet sunmaktayız. Havaalanı lokasyonlarında da hizmet ağımız mevcut. Uçak seyahatlerinizin hemen ardından araba kiralama hizmeti kapsamında seçtiğiniz aracı havaalanında teslim alabilir ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.

Günlük, Aylık ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetleri | Yurt İçi ve Yurt Dışı Araç Kiralama Hizmetleri | Rent a car | Kiralık araç | Ucuz Kiralık Araç | İstanbul Rent a car

Avrupa’nın Lider Araç Kiralama Markası

2016 TripAdvisor Seyahat Seçimi