Kapat

Paris'te Araç Kiralama

Paris'te Araç Kiralama

Paris, Fransa'nın başkentidir ve Lille ve Nantes gibi diğer büyük şehirlerle çevrilidir. Paris'te araç kiralama sadece şehrin tadını çıkarmak için değil, aynı zamanda çevreyi de tamamen keşfetmek için mükemmeldir.


 

İster Paris'te kalıyor olun, isterse bir Fransa yolculuğuna çıkmadan önce geçiyor olun, Europcar size yardımcı olacak birkaç Paris araç kiralama seçeneğini sunacak. Eurostar üzerinden gelen gezginler için şehir çevresinde ve Gare du Nord gibi önemli ulaşım noktalarının yakınında  Charles de Gaulle Havaalanı bulunmaktadır.


 

Paris'tei Europcar araç kiralama deneyimi;

Paris'te, araç kiralama seçenekleri esnek, sayısız ve üst model seçenekleri ile mevcuttur. Küçük şehir otomobili istiyorsanız, Fiat 500 veya Volkswagen Golf size A'dan B'ye konforlu bir şekilde ulaştıracak.. Aileler ve daha büyük gruplar, Ford C-Max gibi daha büyük modellerle daha fazla alanın tadını çıkarabilir. Eve taşınıyorsanız veya sadece biraz daha büyük bir şeye ihtiyacınız varsa, van kiralama da mevcuttur.

Paris'teki konaklamanızı tamamen esnek hale getirmek için, size uygun kısa veya uzun süreli araç ve minibüs kiralayabilirsiniz.

Europcar'ı Neden Seçmeliyim

  • Kolay Online Rezervasyon: Ara, Seç, Rezervasyon
  • Ekspres pick-up hizmeti mevcut
  • Günlük, Haftalık, Aylık, Kısa ve Uzun Vadeli Araç Kiralama
  • Yeni Araç Filosu
  • Ödüllü Araç Kiralama Şirketi

Kiralama Yerleri

Teklifler ve Promosyonlar
Paris
Paris

Paris, turistlerin her yıl ziyaret ettiği dünyanın en popüler şehirlerinden biri. Seine Nehri’nin yanına kurulu bu büyülü şehir, ‘Işıklar Şehri’ olarak da biliniyor. Sebebi ise, gece olduğunda şehrin ışıklarının yarattığı o harikulade görüntü. Bu tutkulu şehir çiçeklerle donatılmış parkları, göz kamaştırıcı mimarisi ve heyecanlı atmosferiyle pek çok kişi tarafından dünyanın en güzel şehri olarak kabul ediliyor.

Daha fazla bilgi >

Bize Ulaşın: 0850 377 0 377


Aynı Akıllı Uygulama. Daha Hareketlilik..
Şimdi iPhone, iPad ve Android için Europcar mobil uygulamasını indirin! Daha fazla bilgi
Araç Kiralamada Yeni Dönem Europcar ile Başlıyor!
Araç kiralamada artık uzun prosedürler, sınırlı sayıda seçenek, gizli ücret ve sınırlı hizmet ağıyla vedalaşmanın vakti geldi!

Bundan böyle rent a car hizmetlerinden faydalanmak için firma araştırması ve fiyat kıyaslaması yapmaya gerek duymayacaksınız. İş,gezi ya da tatil amacıyla araç kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda önceliğiniz Europcar olacak.

Ankara,İstanbul ve İzmir gibi metropol kentlerin yanı sıra Türkiye’nin pek çok kentinde ve dünyanın pek çok ülkesinde aktif bir tempo ile sizlere hizmet sunmaktayız. Havaalanı lokasyonlarında da hizmet ağımız mevcut. Uçak seyahatlerinizin hemen ardından araba kiralama hizmeti kapsamında seçtiğiniz aracı havaalanında teslim alabilir ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.

Günlük, Aylık ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetleri | Yurt İçi ve Yurt Dışı Araç Kiralama Hizmetleri | Rent a car | Kiralık araç | Ucuz Kiralık Araç | İstanbul Rent a car

Avrupa’nın Lider Araç Kiralama Markası

2016 TripAdvisor Seyahat Seçimi