Kapat

Madrid'te Araç Kiralama

Madrid'te Araç Kiralama
Madrid'de sürüş keyfi!
Madrid ve çevresindeki ana yollarda hız sınırı 50 km / s, ülke yollarında ise 90 km / s ve otoyollarda 120 km / s'dir. Yerleşim alanlarında ve okulların yakınında, sınır 20 km / s'ye düşürülür.
Madrid'de cadde üzerinde park etmek zor olabilir ve merkezden ve dışarıdaki parklardan kaçınmanız önerilir. Ücretli otopark, pazartesi-cuma 09:00 - 20:00 ve Cumartesi günleri 09:00 - 15:00 saatleri arasında mavi işaretli veya tabelalı alanlarda uygulanır. Ağustos boyunca, ücretli otopark pazartesiden cumartesiye 09:00 - 15:00 saatleri arasındadır. Bu alanlarda maksimum konaklama iki saattir, ancak çok katlı otoparklar daha uzun konaklamalar sunmaktadır.

Europcar'ı Neden Seçmeliyim

  • Kolay Online Rezervasyon: Ara, Seç, Rezervasyon
  • Ekspres pick-up hizmeti mevcut
  • Günlük, Haftalık, Aylık, Kısa ve Uzun Vadeli Araç Kiralama
  • Yeni Araç Filosu
  • Ödüllü Araç Kiralama Şirketi

Kiralama Yerleri

Teklifler ve Promosyonlar
Madrid Klasiği
Madrid Klasiği

Madrid'de Orta Çag'a özgü dar sokakların, canlı ana caddelerin, telaşlı banka alanlarının ve sessiz, sakin parkların bir karışımını bulacaksınız. Bütün bu karşıtlıklar yerel halkn cana yakınlığı ile de birleşince bu metropolün sunduğu çeşitlilik sizi şaşırtacak.

Daha fazla bilgi >

Bize Ulaşın: 0850 377 0 377


Aynı Akıllı Uygulama. Daha Hareketlilik..
Şimdi iPhone, iPad ve Android için Europcar mobil uygulamasını indirin! Daha fazla bilgi
Araç Kiralamada Yeni Dönem Europcar ile Başlıyor!
Araç kiralamada artık uzun prosedürler, sınırlı sayıda seçenek, gizli ücret ve sınırlı hizmet ağıyla vedalaşmanın vakti geldi!

Bundan böyle rent a car hizmetlerinden faydalanmak için firma araştırması ve fiyat kıyaslaması yapmaya gerek duymayacaksınız. İş,gezi ya da tatil amacıyla araç kiralama hizmetlerine ihtiyacınız olduğunda önceliğiniz Europcar olacak.

Ankara,İstanbul ve İzmir gibi metropol kentlerin yanı sıra Türkiye’nin pek çok kentinde ve dünyanın pek çok ülkesinde aktif bir tempo ile sizlere hizmet sunmaktayız. Havaalanı lokasyonlarında da hizmet ağımız mevcut. Uçak seyahatlerinizin hemen ardından araba kiralama hizmeti kapsamında seçtiğiniz aracı havaalanında teslim alabilir ve yolculuğunuza keyifle devam edebilirsiniz.

Günlük, Aylık ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmetleri | Yurt İçi ve Yurt Dışı Araç Kiralama Hizmetleri | Rent a car | Kiralık araç | Ucuz Kiralık Araç | İstanbul Rent a car

Dünyanın Lider Araç Kiralama Şirketi Web Sitesi

2016 TripAdvisor Seyahat Seçimi